SK Slavia Praha - Feyenoord Rotterdam

SK Slavia Praha - Feyenoord Rotterdam

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Slavia 25. 11. vyzve v rámci posledního domácího utkání Evropské konferenční ligy nizozemský celek Feyenoord Rotterdam. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Návody na samoověření vstupenek naleznete v článku ZDE.

Držitelé permanentních vstupenek

Předprodej pro permanentkáře bude zahájen 8.11. ve 14:00 a potrvá až do 25.11. do 19:30 hodin.

Permanentkáři si budou moci pořídit až 3 vstupenky za zvýhodněnou cenu na kterákoliv dostupná místa v rámci stadionu. Rezervace sedadel dle permanentní vstupenky byla ukončena společně s prodejem balíčků na EKL.

Každou zakoupenou vstupenku na utkání s Feyenoordem je potřeba před vstupem na stadion nejdříve ověřit. Návod naleznete ZDE. Toto platí také pro již ověřené držitele permanentních vstupenek.

Nákup v předprodeji je možné provést pouze na TicketPortalu. Po výběru utkání budete vyzváni k zadání čísla permanentky a ověřovacího údaje. Vstupenky bude možné zakoupit v rámci jednoho nákupu v počtu 1-3 kusy, nelze je dokupovat postupně.

Pozor, změna jména a příjmení na vstupence nebude po zakoupení vstupenek možná.

Držitelé karet EDENka

Předprodej pro držitele EDENky, kteří si již kartu vyzvedli na pokladnách Sinobo Stadium, bude zahájen společně s prodejem pro permanentkáře, tedy 8. 11. od 14:00 hodin a skončí 25. 11. v 19:30 hodin.

Jelikož je každý držitel EDENky „covid kompetentní“, bude jeho vstupenka automaticky platit pro vstup na utkání. Nemusí ji tedy před utkáním ověřovat.

Nákup je možné provést pouze na TicketPortalu. Po výběru utkání budete vyzváni k zadání čísla Edenky a ověřovacího údaje.

Změna jména a příjmení na vstupence není pro EDENkáře možná z důvodu propojení jeho covid kompetence.

Volný prodej vstupenek

Volný prodej bude zahájen 24. 11. ve 14:00 a bude probíhat až do zahájení utkání, pokud to podmínky budou umožňovat.

AKTUALIZACE:

Volný prodej nakonec nebude vzhledem k aktuálním vládním opatřením reagujícím na současnou situaci ohledně COVID-19 vůbec spuštěn.

Vstupenky ve volném prodeji si mohou pořídit všichni fanoušci domácího klubu, kteří při aktivaci vstupenky prokážou svoji bezinfekčnost. Jak na to se dozvíte ZDE.

V případě nesplnění podmínek pro bezinfekčnost platných ke dni utkání, nebude držitel vstupenky vpuštěn na stadion a zároveň mu zaniká nárok na refundaci zakoupených vstupenek. Aktuálně platné podmínky naleznete na webových stránkách klubu.

 

Kompletní informace se dočtete na stránkách www.slavia.cz v tomto ČLÁNKU.

 

Tickets for away team fans

Sale through Ticketportal is intended only for SK Slavia Praha fans. Feyenoord Rotterdam fans can buy tickets through their club's sales channel. Fans of the visiting team with tickets purchased through the Ticketportal system will not be admitted to the stadium and are not entitled to a refund of purchased tickets. Please contact your club to get more information about the sale. 

Verkoop via Ticketportal is alleen bedoeld voor de fans van SK Slavia Praha. Feyenoord Rotterdam-fans kunnen hun tickets kopen via het verkoopkanaal van hun club. Fans van het bezoekende team met tickets die ze gekocht hebben via het Ticketportal systeem worden niet toegelaten tot het stadion en hebben geen recht op restitutie van gekochte tickets. Voor meer informatie neem contact op met je club.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top