Detail info
Close

SK Slavia Praha - Feyenoord Rotterdam

SK Slavia Praha - Feyenoord Rotterdam

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Sešívaní odehrají ve čtvrtek 14. dubna od 21:00 odvetu čtvrtfinále s Feyenoordem v Edenu. Přečtěte si informace pro fanoušky k prodeji vstupenek.

 

1. fáze předprodeje

První fáze předprodeje bude spuštěna ve středu 23. března ve 14:00 a bude určená pouze pro permanentkáře. Ti si budou moci zakoupit vstupenku na své místo v rámci předkupního práva s automaticky nastavenou 10% slevou. K tomu si bude možné zakoupit jednu vstupenku navíc v rámci předprodeje na Ticketportalu dle ceníku Z3.

Sleva 10 % pro permanentkáře v rámci předkupního práva platí pouze v první fázi předprodeje, proto neváhejte s nákupem. Od 2. fáze budou vstupenky pro permanentkáře za plnou cenu.

Permanentkáři, kteří mají své místo v sektorech 129, 201 a 202 si budou moci vybrat z jiných dostupných míst. Jako kompenzace budou mít místa pro tyto permanentkáře automaticky nastavenou 20% slevu. Sektory 129, 201 a 202 budou využity pro potřeby UEFA.

Tato fáze předprodeje končí v úterý 29. 3. ve 13:30.

 

2. fáze předprodeje

Druhá fáze předprodeje bude spuštěna v úterý 29. března od 14:00Permanentkáři, EDENkáři a členové Odboru přátel i Fanklubu si v rámci této fáze budou moci zakoupit až šest vstupenek. Opět bude možné využít ceníkové slevy včetně slevy pro členy Odboru přátel a Fanklubu. 

V této fázi už lze vybírat ze všech dostupných sedadel na stadionu, permanentkáři tak už nebudou mít svá sedadla zarezervovaná. Druhá fáze končí ve středu 13. dubna v 9:30.

 

Volný prodej

V případě, že nebude vyprodáno, bude volný prodej spuštěn ve středu 13. dubna od 10:00. Ceny vstupenek budou podle ceníku Z3 včetně ceníkových slev. Prodej na pokladnách v den utkání nebude možný z důvodu bezpečnostních nařízení UEFA.

 

Více informací se dočtete v článku na webu www.slavia.cz


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top