SK Slavia Praha - FC Bayern Mnichov

SK SLAVIA PRAHA
SK Slavia Praha - FC Bayern Mnichov

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

První zápas čtvrfinále Ligy mistryň mezi SK Slavia Praha a FC Bayern München se hraje 20. března od 18:30 v Edenu! Permanentkáři, členové Odboru přátel, Fanklubu a majitelé vstupenky na Baník a Seviilu mají vstup zdarma. Přijďte podpořit slávistky v Lize mistryň!

Gól Klub - místo v této zóně vám zaručí také přístup do Klubového patra. Catering obsahuje vícechodové bufetové menu s prvky živého vaření a neomezenou konzumaci piva, vína a nealkoholických nápojů. Oceníte vlastní VIP vstup, tato kategorie se nachází v horních sedmi řadách centrální části hlavní tribuny. Rádi bychom Vás v prostorách Gól Klubu požádali o dodržení dress code ve stylu Smart casual.

Legenda Klub - Catering obsahuje bufetové menu a neomezenou konzumaci piva a nealkoholických nápojů. I s touto kategorií sedadel získáte samostatný VIP vchod do arény, sedadla se nachází v řadách 5-7 centrální části hlavní tribuny.

Internacionál Klub - V této kategorii je občerstvení a neomezená konzumace piva a nealkoholických nápojů. Vstup do Internacionál klubu je možný přes vstup č. 1. Sedadla se nachází v řadách 2-4 centrální části hlavní tribuny, přímo nad lavičkami náhradníků.

VIP Box - fotbal u nás si nejlépe užijete z pohodlí VIP Boxu. Skvělý výhled a prvotřídní catering jsou samozřejmostí. Pozvěte své obchodní partnery či známé a užijte si fotbal naplno. Pro objednání VIP Boxů se prosím obraťte na lenka.hobzova@stadioneden.cznebo na telefonu +420 725 562 636. Rádi bychom Vás v prostorách VIP boxů požádali o dodržení dress code ve stylu Smart casual.

Při nákupu online lze čerpat Cashback, kdy v posledním kroku zadáte číslo svojí Cashback karty.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top