SHAWN MENDES: WONDER, THE WORLD TOUR

SHAWN MENDES: WONDER, THE WORLD TOUR

Datum: 22. června 2023
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

čtvrtek
22
čvn 2023
20:00
SHAWN MENDES: WONDER, THE WORLD TOUR
VIP balíčky/packages 22.6.2023(pův.11.4.2022)
O2 arena

Praha

čtvrtek
22
čvn 2023
20:00
SHAWN MENDES: WONDER, THE WORLD TOUR
původně 11.4.2022, NOVĚ 22.6.2023 od 20:00 hod.
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Globální hvězda Shawn Mendes má na svém kontě prestižní kanadskou Juno Award i dvě nominace na Grammy. Světu se poprvé představil v patnácti letech, kdy začal nahrávat své skladby na internet. Už jeho první singl Life of the Party se vyšvihl do horních pater americké hitparády a Shawn se stal historicky nejmladším hudebníkem, jehož skladba bodovala takto vysoko. Na úspěch navázal i jeho debut Handwritten, který zdolal vrchol albového žebříčku, stejně všechna tři nadcházející alba. To poslední, Wonder, vydal v roce 2020, právě s ním v rámci Wonder The World Tour přijede poprvé do Prahy.

Novým termínem pražské zastávky je 22. červen 2023. Všechny vstupenky zakoupené na 11. dubna 2022 zůstávají v platnosti.

Ke vstupence si můžete přikoupit sběratelský cestovní pas turné - pro více informací mailujte zde.

Nejlepší místa můžete zakoupit v rámci VIP balíčků. Cestovní pas turné je součástí balíčku, ale Vy si můžete přidat ještě další do svého nákupu.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Původní tisková zprávaTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

Evropská část Wonder: The World Tour Shawna Mendese se kompletně přesouvá

Přestože věříme, že jaro už společně přivítáme na koncertech, plánovat obří halové turné je bohužel stále logisticky nemožné. Shawna Mendese se tedy dočkáme až napřesrok, evropská část Wonder: The World Tour se kompletně přesouvá. Novým termínem pražské zastávky je 22. červen 2023. Všechny vstupenky zůstávají v platnosti a my spolu se Shawnem a jeho týmem děkujeme za vaše pochopení. V případě, že by vám nový termín nevyhovoval, můžete do 28. dubna 2022 požádat o vrácení vstupného v místě nákupu.

Top