SHAOLIN - legenda se vrací

SHAOLIN - legenda se vrací

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SHAOLIN Legenda se vrací - 20 mnichů přímo ze Shaolinu. Jde o fascinující dvě hodiny, které poukazují na lidskou odolnost a podstatu ovládání sebe sama, poskytují Vám přehled o rozvíjení nejvýznamnějších kultur v Číně. Program oslovuje všechny věkové kategorie, od dětí až po dospělé a zároveň potvrzuje, že mysl je schopná ovládat lidské tělo. Dominantní cvičení byla nastudována v Číně a přímo před Vašima očima ho předvedou staří učitelé a studenti „SHAOLIN“, kteří žijí podle přísných pravidel Budhizmu. Show je doprovázená originální hudbou z chrámů. 

Tato show v podání dvaceti mnichů přímo ze SHAOLINU zatajila dech v nejednom světovém městě. V zahraničí se tento event řadí mezi nejnavštěvovanější a svojí jedinečností patří mezi záhady tohoto světa. Na celém světě ukazují mniši, co vše je lidské tělo schopné dokázat ve spojení s duševním vývojem,
po dobu nejtvrdšího tréninku v období až dvaceti roků.
Máme tu čest Vám nabídnout jedinečnou show a krásný zážitek určený pro celou rodinu, při kterém se každý z nás zamyslí nad sebou samým a věcmi okolo nás, o kterých možná ani netušíme, že existují.

Děti do 120cm mají vstup zdarma!!!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top