SFC Opava - Bohemians Praha 1905

SFC Opava - Bohemians Praha 1905

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SFC uvolní v rámci kvóty ve výši 10 % kapacity stadionu pro permanentkáře cca 600 vstupenek, které si budou moci fanoušci opatřit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal, kde bude od středečních 18 hodin možnost si po zadání čísla permanentky bezplatně objednat a vytisknout vstupenku. Manipulační poplatek hradí klub.

Výhodu zde budou mít majitelé permanentek Patriot+, kterým garantujeme vstup na utkání. Pokud si svou vstupenku nerezervují skrz systém Ticketportal, budou si ji moci vyzvednout před utkáním u vstupu na sekretariát po předložení permanentky Patriot+.

Pokud si fanoušek nebude moci zajistit vstupenku on-line, bude pro ně ve čtvrtek 29. dubna od 16 do 18 hodin možnost opatřit si lístek ve fanshopu po předložení permanentky. To vše za předpokladu, že budou k lístky ještě k dostání.

Co potřebuji, abych se dostal na stadion?
 - platnou a vytištěnou vstupenku
 - respirátor – minimálně třídy FFP2 nebo KN95 bez výdechového ventilu
 - screeningový dotazník – který je nutno vyplnit před vstupem na stadion
a) test – u vstupu bude nutné prokázat se potvrzením o negativním výsledku PCR či antigenního testu (ne starším než 48 hodin)
b) certifikát o absolvování očkování – certifikát Ministerstva zdravotnictví o provedeném a dokončeném očkování, tedy kdy od aplikace poslední dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní
c) doklad (lékařskou zprávu) o prodělání covidu v posledních 90 dnech – doklad o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19 v posledních 90 dnech

 

Více info na www.sfc.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top