SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA

SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA

Datum: 14. prosince 2022
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál
Adresa: 5. května 1640/65, Praha 4-Nusle

Vstupenky

středa
14
pros. 2022
19:00
SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
PŘESUN Z 18.05.,19.10.21, 25.5.22, NOVĚ 14.12.2022 OD 19:00

Informace o akci

Oznámení organizátora:

Vzhledem k trvající situaci s pandemií COVID-19, se přesouvá celé turné iluzionisty Sergeye Vorontsova. Nový termín v Českej republike - 14.12.2022. Místo konání zůstává původní. Vstupenky na původní show zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a těšíme se naVás!

S úctou, SHOW №1 AGENCY

 

Nejlepší iluzionista světa přichází do Prahy. Aktuální vítěz prestižní mezinárodní ceny «MerlinAward», SergeyVorontsov.

Zažijte rozdíl mezi každodenním životem a ohromující fantazií tajemného světa iluzí. Zažijte nemožné s Mistrem SergeyemVorontsovem, který vytváří úžasné iluze! Ve svých vystoupeních spojuje různé žánry tohoto umění – od mikromagie a čtením myšlenek na dálku až po zmizení aut. Dlouhá léta tvrdého tréninku přinesly Sergeyi jedinečné dovednosti a pomáhají mu provádět nebezpečné triky ve stylu Harryho Houdiniho. Setkáte se s množstvím různých čísel, kde se snaží uniknout z klece, z pout, z lan, z pytlů a z různých dalších překážek. Sergey zdokonaluje a komplikuje triky legendárního Houdiniho, dodává jim množství adrenalinu a rizika. Každý z jeho triků se může náhle změnit a zapříčinit smrt umělce. SergeyVorontsov ve své práci nepoužívá žádné televizní efekty, úpravy fotografií ani videa. Všechny triky se odehrávají přímo před vašima očima!

Jeho nová show byla nejnavštěvovanější, s rekordně nejvyšší účastí v historii. Sergej Vorontsov, díky této show, dostal 9. listopadu 2019 poprvé Oscara v umění iluze. Jde o nejprestižnější mezinárodní cenu "Merlin Award", která se uděluje nejlepším iluzionistům světa.

Právě tuto show představí SergeyVorontsov v Praze! Publikum překvapí různými čísly a iluzemi a zopakuje trik, který ho v roce 2017 stál téměř život.

ZTP/P vozíčkáři -> rezervace@ticketportal.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA
picture SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA , 25.5.2022 (původně 18.05.21/19.10.21), PRAHA

ZMĚNA:


vzhledem k trvající situaci s pandemií COVID-19 se akce SERGEY VORONTSOV - MAGICKÁ SHOW ILUZIONISTA v plánovaném termínu 25.5.2022 od 19:00 (původně 18.05.21/19.10.21) a v místě Kongresové centrum, Praha neuskuteční a  PŘESOUVÁ se na nový, náhradní termín 14.12.2022. Začátek i místo koncertu zůstává beze změny.    


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 


Komu nový termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit nejpozději do 20. 2. 2022


Vstupné se vrací:


1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

Děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TicketportalTop