SERGEI POLUNIN - RASPUTIN

SERGEI POLUNIN - RASPUTIN

Datum: 22. července 2023
Místo:

Vstupenky

sobota
22
čvc 2023
20:00

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
SERGEI POLUNIN - RASPUTIN

Informace o akci

Světová baletní superstar Sergei Polunin přiveze na zámek v Kroměříži představení Rasputin

Byl zázračným dítětem a nejmladším prvním tanečníkem Královského baletu v Londýně. Ale také „bad boyem", Jamesem Deanem baletu, který baletní svět skandálně na čas opustil. Pak ale následoval jeho triumfální návrat! Dnes účinkuje v hollywoodských filmech i v reklamách nejluxusnějších módních značek a jeho baletní představení se vyprodávají během pár minut!

Sergei Polunin – jeden z nejtalentovanějších umělců své generace přiveze do Kroměříže své taneční drama Rasputin. Představení budete moci vidět v zámecké zahradě, pod širým nebem, dne 22. 7. 2023.

Choreografka Yuka Oishi vytvořila taneční drama Rasputin speciálně pro Sergeie Polunina, pro londýnské divadlo Paladium a přiznává, že postavu „šíleného mnicha“ obklopuje spousta fám a legend. Oishi se v představení zabývá stránkami Rasputinovy osobnosti „kněze a zvířete“.
Oishi říká: „Nakonec to byl jen člověk. Věřím, že měl své pověstné léčitelské schopnosti, a chápu, proč se s ním carevna Alexandra spojila, aby se vypořádala s hemofilií svého syna. Chtěla jsem ukázat, proč se celá situace vyvinula tak, jak se vyvinula. Přečetla jsem všechny knihy na toto téma, ale každá vyprávěla jiný příběh s protichůdnými verzemi pravdy. Nakonec jsem vytvořila choreografii, jak jsem příběh viděla já, a snažila jsem se porozumět pocitům každé z postav a vykreslit je v jasných obrazech. Chtěla jsem ukázat temnou bestiální stránku Rasputina, ale také světlo, které v něm existovalo.”

obsazení:
Grigori Rasputin: SERGEI POLUNIN

Choreografie: YUKA OISHI
Hudba: KIRILL RICHTER
Scénagrafie: OTTO BUBENÍČEK
Kostýmy: ULYANA SERGEENKO
Ligt design: KONSTANTIN BINKIN

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: SERGEI POLUNIN – RASPUTIN, 22.7.2023, KROMĚŘÍŽ

ZRUŠENO:

Představení SERGEI POLUNIN – RASPUTIN se v plánovaném termínu 22.7.2023 od 20:00 a v Kroměříži neuskuteční a bez náhrady se RUŠÍ.

 

Zakoupené vstupenky lze vracet v místě zakoupení.

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na tentýž účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

c) Sodexo- vstupné se vrací automatickou návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat- vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

oskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu s oskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

  

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 


Top