SCOOTER, THE BIG MASH UP TOUR 2012

SCOOTER, THE BIG MASH UP TOUR 2012

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SCOOTER s novým albem a novou show míří do Brna!
24. února 2012 se opět zaplní brněnská Kajot aréna!
Skupina Scooter, jejíž jméno se stalo na poli světové hudební scény legendárním pojmem, vás přijede pobavit se svoji zcela novou, energickou show, kterou sami členové této skupiny označují za to nejlepší, co kdy mohli svým fanouškům nabídnout. Scooter s sebou také přiveze nové album, které vám exkluzivně představí v rámci svého celoevropského turné THE BIG MASH UP TOUR 2012. A kromě zcela nových skladeb zazní také ty nejslavnější písně skupiny Scooter - Hyper Hyper, Fire!, How Much is the Fish, Ramp!, nebo melodická skladba Break It Up, která se stala neodmyslitelným hitem hudební scény 90. let.
Jedna z nejznámějších raveových skupin současnosti - němečtí Scooter - přijíždí po roce opět do Brna, kde loni zcela vyprodali pavilon G na výstavišti.
! A je to jediný exkluzivní koncert tohoto tour v Čechách i na Slovensku !
Samozřejmou součástí budou také předskupiny a DJs, jejichž konkrétní jména skupina v tuto chvíli vybírá.
Scooter se již velmi těší! Jak sami říkají: "Minulý koncert v Brně nám dodal mnoho energie, fanoušci byli skvělí. Není nic lepšího, než když umělec vidí, že se lidé baví na stejné vlně."
Novou Kajot arenu (bývalé Rondo) rozezní mohutná zvuková aparatura, která dá vyniknout energii syntetizátorů a agresivních beatů skupiny Scooter. Těšit se můžete také na zcela výjimečnou show plnou laserů, efektů, tanečnic a úžasných LED projekcí.

Vstupenky můžete zakoupit též on-line na Ticketportal.cz a ihned
vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets
ZTP/P info:

osoby ZTP/P za plnou cenu dle příslušné cenové kategorie
doprovod jedné osoby zdarma
bezbariérový přístup zajištěn, pro vozíčkáře vyhrazena místa Tribuna B1, C1
rezervace vstupenek ZTP/P: +420 224 091 439, rezervace@ticketportal.cz

Na mapě

Top