SÁZAVAFEST 2012

SÁZAVAFEST 2012

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Prvoligoví headlineři na Sázavafestu - Paul Oakenfold, Fun Lovin‘ Criminals a Molotov!
Na letošním 12. ročníku můžete vidět a slyšet megastars hip-hopové i taneční scény. Fanouškům se představí první srpnový víkend v Benešově u Prahy světově známá kapela z New Yorku Fun Lovin‘ Criminals a DJská legenda Paul Oakenfold!  Vstupenku na třídenní festival zakoupíte za 1. 390 Kč. Cena se postupem času bude i nadále navyšovat až na finální částku za třídenní vstupenku na místě za 1. 600 Kč. Navíc od 1. června je v prodeji limitovaná série vstupenek 1+1 vstupenka zdarma, která končí již 24.7.2012!
V nové Promopro Dance Hall pak vedle DJe Saka Noela vystoupí Mike Candys, švýcarský DJ, který ovládá charts svým hitem One Night in Ibiza, dále Dennis Sheperd (DE) , Chris Sadler (UK/CZ) a další.
Na klasická hudební pódia Sázavafestu se vedle Paula Oakenfolda a FLC postaví  Molotov (MEX), Frantic Sunday (SWE), Coby Grant (AU), Katarína Knechtová (SK), Yellow Umbrella (DE) a Lyre Le Temps (F), autoři songu k oskarovému filmu The Artist. Z domácích hudebních interpretů se zde pokusí Sto zvířat o rekord, Mňága a Žďorp oslaví 25. výročí a vystoupí i Wohnout, Mr.Cocoman, Švihadlo, Charlie Straight, Nightwork, Mig 21, Buty, Xindl X, Monkey Business, Aneta Langerová nebo Gabriela Gunčíková (Objev roku Českého slavíka za rok 2011).
Návštěvníky Sázavafestu čeká i řada nehudebních vychytávek, třeba předat dítě do dětského koutku nebo oslavit 50. narozeniny s Michalem Vieweghem se spoustou autorského čtení.
Ubytování v kempu ZDE!

Více na www.sazavafest.cz  Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SÁZAVAFEST 2012
Top