SATYRICON (Nor), EVILE (UK)

SATYRICON (Nor), EVILE (UK)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

SATYRICON (Nor) EVILE (GBr) ZONARIA (Swe) neděle 07.12.2008 Praha-Smíchov, FUTURUM
Z bohatého a plodného norského blackmetalového podhoubí se na počátku 90. let vylíhla řada kapel, které později promluvily do celosvětového vývoje extrémní scény. Jednou z těch, které si i po téměř dvaceti letech dokázaly udržet svůj vliv, vysokou kvalitu a pozici na špici dění, jsou SATYRICON . Jejich vývoj prošel zajímavými etapami a dokázal, že duo, složené z charismatického frontmana Satyra a jednoho z nejlepších blackmetalových bubeníků Frosta, neusíná na vavřínech, ale naopak se stále snaží přicházet s novými podněty pro sebe i scénu. První období jejich tvorby bylo inspirováno atmosférou temného středověku. SATYRICON poté dokázali překvapit příklonem k temnému a chladnému industriálnímu zvuku. Aby ovšem nebyl všem překvapením konec, následoval další stylový úkrok – „rockově orientovaná blacková muzika“. Podařilo se jim totiž propojit jednoduchost, přímočarost a šlapavost špinavého rocku s temnotou a extrémem black metalu. To nic nemění na tom, že SATYRICON jsou zkušená, mazácká a naživo skvěle sehraná úderka soustředěná kolem Satyra a Frosta, kterou nerozhodí ani kontroverzní ohlasy a na koncertech vždy odevzdá maximum. Jejich sety, poskládané ze všech období tvorby, jsou velmi pestré a maximálně působivé. Do Prahy si navíc přivážejí čerstvě natočený materiál „The Age Of Nero“ a to znamená, že překvapením nemusí být zdaleka konec.
Předkapelou SATYRICON bude mladá nadějná thrashová kapela EVILE z Velké Británie a seveřané ZONARIA, kteří přehrají svůj úspěšný debut „Infamy And The Breed“. 
www.satyricon.no
www.myspace.com/evileuk
www.obscure.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top