SABATON (Swe): Swedish Empire Tour

SABATON (Swe): Swedish Empire Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Švédský metalový tank SABATON vyráží na SWEDISH EMPIRE TOUR a zastaví se také 3x v ČR!

Poté co populární Švédové SABATON obměnili sestavu, vydali novou desku Carolus Rex a dobyli festival Masters Of Rock, hlásí toto švédské impérium velkolepý návrat do Českých zemí! Švédové zaútočí na jaře 2013 hned na tři česká města! 7. 3. PRAHA, Incheba Arena 8. 3. ZLÍN, hala EURONICS 9. 3. PLZEŇ, KD Peklo.

Obléhání to bude opět výživné, vždyť toho není nikdy málo, co SABATON předvádí! Tažná síla kapely, zpěvák Joakim Brodén a hlavní mozek kapely Pär Sundström k sobě po odchodu ostatních členů přizvali nové posily, Chrise Rörlanda (kytara), Thobbe Englunda (kytara) a Robbana Bäcka (Bicí) a poctivě nazkoušeli zbrusu novou show! Po absolvování velkého amerického turné, se přivalí tato spolehlivá válečná mašina opět i k nám! Připravte se na to! Impérium SABATON vrací úder již na jaře 2013!
Speciálními hosty koncertů budou neméně populární Švýcaři, zástupci nové vlny Folk metalu ELUVEITIE! Tato veselá partička s sebou přináší vždy svěží vítr a jejich kombinace keltských melodií s death-metalovým nádechem dostane každého! ELUVEITIE vydali letos na jaře novou desku Helvetios zahrnující konstantní uhrančivý příběh vyprávěný dokonale jejich nástroji a hlasy. Spolu s tímto neodolatelným duem přijede pak ještě jeden speciální host. Budou to tedy dlouhé jiskrné večery, které dobijí pomyslné baterky každého pravého fanouška! Je na co se těšit!

Předprodej vstupenek zahájen, lístky jsou k dostání ve všech našich předprodejích, anebo objednávejte přímo zde!

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture SABATON (Swe): Swedish Empire Tour
Top