Detail info
Close

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour

Datum: 12. - 13. prosince 2023
Místo: Divadlo Hybernia
Adresa: náměstí Republiky 3/4, Praha 1

Vstupenky

úterý
12
pros. 2023
20:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour
12.12.2023 (Út) Vstup 19:00 / Koncert 20:00
středa
13
pros. 2023
20:00
Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour
13.12.2023 (St) Vstup 19:00 / Koncert 20:00

Informace o akci

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour 2023
Richard Müller je legendou česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař.
Za svou téměř čtyřicetiletou hudební kariéru natočil více než 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek.
Získal řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.
Jeho nejnovějším hudebním počinem je album Čierna labuť, biela vrana, které těší se nadšenému přijetí fanoušků i hudebních kritiků. Aktuálně vyráží na turné právě s tímto nejnovějším albem, můžete se tedy těšit na nové skladby, ale i na starší oblíbené hity.

Délka koncertu je cca 90 minut bez přestávky

Upozornění PRAHA:
Pražské koncerty budou natáčeny Českou televizí pro účely televizního záznamu. Zakoupením vstupenky dává držitel vstupenky souhlas s pořízením a využitím audiovizuálních záznamů či fotografických záznamů.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / děti do věku 5 let včetně zdarma bez nároku na vlastní sedadlo / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top