Detail info
Close

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Richard Müller - Čierna labuť, biela vrana - Tour 2023
Richard Müller je legendou česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař.
Za svou téměř čtyřicetiletou hudební kariéru natočil více než 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek.
Získal řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.
Jeho nejnovějším hudebním počinem je album Čierna labuť, biela vrana, které těší se nadšenému přijetí fanoušků i hudebních kritiků. Aktuálně vyráží na turné právě s tímto nejnovějším albem, můžete se tedy těšit na nové skladby, ale i na starší oblíbené hity.

Délka koncertu je cca 90 minut bez přestávky

Upozornění PRAHA:
Pražské koncerty budou natáčeny Českou televizí pro účely televizního záznamu. Zakoupením vstupenky dává držitel vstupenky souhlas s pořízením a využitím audiovizuálních záznamů či fotografických záznamů.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / děti do věku 5 let včetně zdarma bez nároku na vlastní sedadlo / bezbariérový přístup ANO, Přízemí / vstupenka "ZTP/P" platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top