Repre permanentka

HRDÍ LVI
Repre permanentka

Datum: Domácí zápasy se Švýcarskem, Španělskem a Portugalskem
Místo: SINOBO STADIUM
Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10-Vršovice

Vstupenky

Repre permanentka
Domácí zápasy se Švýcarskem, Španělskem a Portugalskem

Informace o akci

Česká fotbalová reprezentace vstoupí začátkem června do nového ročníku UEFA Ligy národů, ve kterém se představí v elitní lize A. Do Prahy přiletí přední evropské týmy. České mužstvo postupně nastoupí proti Švýcarsku (2. června), Španělsku (5. června) a Portugalsku (24. září).

Ve středu 11. května začne prodej Repre permanentek, tedy balíčků s výraznou slevou na všechna tři utkání dohromady. Ve třech cenových kategoriích budou stát 2 490, 3 490 a 4 490 korun.

Jeden fanoušek si může zakoupit maximálně čtyři balíčky.

Pokud se zápasy nevyprodají, bude ve čtvrtek 26. května následovat druhá vlna předprodeje, a to na jednotlivé zápasy. Lístky na zápas proti Švýcarsku budou stát 890, 1 290 a 1 790 korun, proti Španělsku i Portugalsku pak shodně 1 290, 1 890 a 2 290 korun. Jeden fanoušek si opět může zakoupit maximálně čtyři vstupenky na každý zápas.

Permanentky tedy v jednotlivých kategoriích vyjdou levněji o 980, 1 580 a 1 880 korun.

Vozíčkáři mohou vstupenky objednávat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. Zájemci o VIP vstupenky pak na e-mailové adrese hrdinova@stes.cz.

Všechny domácí zápasy nenabídnou pouze elitní evropské soupeře, ale také nový Fortuna fanpark nebo merchandising v nedávno představené vizuální identitě národního týmu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Top