začněte psát...
Sektor | |
Řada | |
Sedadlo | |
Kategorie |
K dispozici pouze s
|
Vážený zákazníku, právě probíhá přednostní nákup. Volný prodej bude umožněn od %ValidDate%
Čekejte prosím,
budete automaticky přesměrováni
Vážený zákazníku,
právě jste se zařadil do fronty zákazníků čekajících před Vámi. Jste
v pořadí, jakmile na Vás přijde řada, budete automaticky přesměrován do hlediště.
Po opuštění stránky, nebo neaktivitě Vašeho zařízení Vás systém zařadí na konec fronty čekajících zákazníků. Upozorňujeme zákazníky, že může dojít k vyprodání vstupenek ještě před tím, než na Vás dojde řada.
Děkujeme! Váš Ticketportal.
2ks = 20€
Stisknutím tlačítka "Vytvořit poptávku" souhlasíte s obchodními podmínkami
Místo: |
Zpěvačka Radůza je osobitá žena s nezaměnitelným hlasem, multiinstrumentalistka, autorka hudby a textů, která si svými vystoupeními pravidelně získává i diváky Národního divadla Brno. Její jméno tak zdobí i letošní sezonu, a to 26. března 2023 od 19 hodin v Mahenově divadle.
Radůza začínala s převážně bluesově zabarveným repertoárem na ulici, kde ji v roce 1993 objevila zpěvačka Zuzana Navarová. Již tři dny na to zpívala ve svatyni českých zpěváků, v pražské Lucerně. V květnu téhož roku stála opět na pódiu Lucerny, ovšem tentokrát jako předskokanka hvězdy amerického popu Suzanne Vegy. V létě 1999 pak měla stejnou čest při koncertě Mikea Oldfielda.
Od té doby vydala několik velmi úspěšných sólových alb, jež bez jakékoliv reklamy lámou rekordy v prodejnosti.
Rok 2003 přinesl Radůze ocenění v podobě tří sošek zlatých Andělů. Její album „… při mně stůj“ se drželo několik týdnů na předních místech v žebříčku prodejnosti, a tak nebylo překvapením předání zlaté desky. V roce 2004 získala ocenění v anketě Český slavík jako Skokan roku.
Rok 2010 byl pro Radůzu přelomový. Založila vlastní label Radůza records, na kterém v daném roce vydala album „Miluju vás“. V roce 2011 spolupracovala s kapelou Zrní a vydala jejich album „Hrdina počítačový hry jde do světa“. Rok 2012 – CD a DVD „Ocelový město“, 2014 – CD „Gaia“. Jako další titul jejího vydavatelství vyšlo v roce 2015 album „Marathon – příběh běžce“, k němuž napsala i knihu povídek. O rok později přichází na svět filmový soundtrack ke snímku „Tenkrát v ráji“.
Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.
Použijte jiné Vaše účty
Můžete se přihlásit pomocí účtu na následujících sociálních sítích:
Použijte vlastní účet
Pokud jste registrovaný v síti Ticketportal.
Po zadání e-mailu a nového hesla Vám zašleme aktivační odkaz. Změny nabudou platnosti po kliknutí na tento odkaz.
Zadejte e-mailovou adresu na kterou Vám opět zašleme aktivační odkaz
Níže vyberte ze dvou možností přístupu
Pro vyhledání můžete použít například:
Festival Brno; Národní divadlo; Název akce, Praha