RUKOJMÍ BEZ RIZIKA

RUKOJMÍ BEZ RIZIKA

Datum: 17. května 2023
Místo: Malá scéna Zlín
Adresa: Štefánikova 2987/91, Zlín

Vstupenky

středa
17
kvě. 2023
19:00
RUKOJMÍ BEZ RIZIKA

Informace o akci

RUKOJMÍ BEZ RIZIKA.

Hrají: Václav Vydra, Jan Šťastný / Svatopluk Skopal, Jana Boušková / Jana Malá, Martin Zahálka / Martin David, Lenka Zahradnická / Barbora Šťastná, František Skopal / Martin Zahálka ml.
Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha. Jenže policii taky. Francouzská komedie s kriminální příchutí.
Marc je ženami obdivovaný spisovatel románů červené knihovny, ale delší dobu již nemá o čem psát. Usoudí, že se nachází v bezvýchodné životní situaci, a tak se rozhodne spáchat sebevraždu. Překvapí ho však letitý přítel Luc, který se už také kdysi pokusil zabít, když ho opustila žena, a teď chce učinit totéž, protože se k němu vrátila. Sebevražedné plány jim překazí trojice prchajících amatérských lupičů s pytlem plným peněz. Vtrhnou do bytu, sebevrahy si vezmou za rukojmí a vyhrožují, že je zabijí. Přestože je to právě to, co si Marc s Lucem nejvíce přejí, při pohledu na plný pytel bankovek dostávají znovu chuť do života. Tvůrčí fantazie se tak Marcovi vrací právě včas. Lupičské trio potřebuje plán a za dveřmi je policie. Máte se na co těšit!
Komedie slavného francouzského autora je skutečnou lahůdkou z jeho divácky oblíbených inscenací (např. Monsieur Amédée).

Produkce: Agentura Harlekýn Praha

více info na www.september.cz

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top