ROYAL RUSSIAN BALLET, Labutí Jezero

ROYAL RUSSIAN BALLET, Labutí Jezero

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Nejznámější balet světa Labutí jezero od Petra Iljiče Čajkovského v podání klasické ruské baletní školy - souboru ROYAL RUSSIAN BALLET prozáří předvánoční čas romantickým příběhem o krásné princezně Odettě a divoké a vášnivé černé labuti Odilii.

Věhlas ruské baletní školy je populární po celém světě a prakticky neexistuje žádná větší konkurence této kolébce baletního umění. Royal Russian Ballet je složen z těch nejlepších tanečníků a tanečnic z celého Ruska a reprezentuje ty nejzákladnější postupy a podstaty této školy baletu.
Soubor, jenž procestoval téměř celý svět a sklidil aplaus v zemích jako Kolumbie, Peru, Venezuela, Chile, Bolivie, Costa Rica, Ekvádor či v domácím Rusku nebo Ukrajině, přijede na začátku prosince 2015 potěšit fanoušky také do České republiky. Zřejmě nejtradičnější baletní představení všech dob, které se souborem nastudoval ruský zasloužilý umělec Mikhail Bezzubikov, představí tento ambiciózní a přední ruský baletní soubor hned ve třech městech České republiky - v Praze, Brně a Ostravě.

Na pražské představení od 19:00 a na představení v Brně je k dispozici limitovaný počet VIP vstupenek, které zajišťují:
- VIP prostor s lehkým občerstvením před představením od 18:00 a po jeho ukončení do 22:00
- program k představení zdarma

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Upozornění:
Prosíme, přijďte na představení s dostatečným předstihem. Pořadatel si vyhrazuje právo nevpustit návštěvníky do sálu po začátku představení. Pozdní příchod nezakládá nárok na vrácení vstupného!

ZTP/P info

Galerie

picture ROYAL RUSSIAN BALLET, Labutí Jezero
picture ROYAL RUSSIAN BALLET, Labutí Jezero
picture ROYAL RUSSIAN BALLET, Labutí Jezero

Na mapě

Top