Detail info
Close

ROMANZA MUSIC - VÁNOČNÍ KONCERT

ROMANZA MUSIC - VÁNOČNÍ KONCERT

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

ROMANZA MUSIC - VÁNOČNÍ KONCERT 

Monika Cimprich housle
Jarmilou Štruncovou klavír
zpěvačka Michaela Linková soprán
Hosté:
Michael Havlíček baryton
Staroknínský chrámový sbor
Večerem provází Richard Sacher

Vánoční koncert Romanza Music bude plný nádherných skladeb, jejichž autory jsou Giuseppe Tartini, William Gomez, ArcangeloCorelli, EnnioMorricone, AstorPiazzolla, GiulioCaccini, JulesMassenet a další.
Monika Cimprich (housle) je absolventkou Akademie múzických umění v Praze. V posledních letech spolupracovala se švýcarským bigbandemJerome Thomase v projektu Swingingclassics. Společně sJarmilou Štruncovou (klavír), která působila 30 let v Karlovarském symfonickém orchestru, vystupují téměř 25 let. V současné době se k nim připojila zpěvačka Michaela Linková (soprán). Svoji pěveckou kariéru zahájila v roce 1982 jako popová zpěvačka. V současné době se věnuje klasickému zpěvu.
Přijďte se s námi zaposlouchat do krásné hudby výjimečných skladatelů našeho světa. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal anebo je můžetezakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
nečíslovaná sedadla - open sitting / slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top