ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012

ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FESTIVAL ROCK FOR CHURCH(ILL) VÁS LETOS ZVE NA DUB PISTOLS, TITO & TARANTULA, NZ SHAPESHIFTER, PANTEÓN ROCOCÓ NEBO STO ZVÍŘAT
24.-25.8.2012 VROUTEK
V záplavě českých festivalů už léta vyniká vroutecký open-air Rock for Church(ill). Původně benefiční akce a zábava pro kamarády z regionu se během let rozrostla na mezinárodní festival s pohodovou atmosférou a velkými zahraničními jmény. V minulých letech tam vystoupili například Stereo MCs, Parov Stelar, Asian Dub Foundation, Transglobal Underground nebo jamajská legenda Max Romeo. Program festivalu vždy balancuje mezi žánry a rock doplňoval i o lahůdky ze světa elektronické hudby, reggae, ska nebo hiphopu.
13. ročník proběhne 24-25. srpna opět v areálu myslivny ve Vroutku, 85km od Prahy směrem na Karlovy Vary. A úvodní nástřel programu je opět víc než lákavý. Vystoupí mexický kytarista Tito Larriva s kapelou Tarantula, které proslavili pánové Q. Tarantino a R. Rodriguez ve svých filmech Desperado, Machete nebo Od soumraku do úsvitu. Vedle Tito & Tarantula přijede výborná eklektická kapela Dub Pistols z Velké Británie, excelentní drum´n´bassová parta NZ Shapeshifter z Nového Zélandu nebo neuvěřitelně energičtí mexičtí revolucionáři Panteón Rococó.
Z českých kapel byly zatím prozrazeny jména Tři Sestry, Sto zvířat, Vltava, Vypsaná Fixa, Wohnout Navigators nebo plzeňský ska orchestr Tleskač. Další jména pořadatelé průběžně zveřejňují na festivalové stránce
www.rfch.cz

POZOR!
Původní termín 31.8. - 1.9.2012 se z technických důvodů mění, festival proběhne o týden dříve: 24. - 25.8.2012! Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti! 
Více ZDE!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012
picture ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012
picture ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012
picture ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012
picture ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012
picture ROCK FOR CHURCH(ILL) 2012

Na mapě

Top