ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE - Aleš Brichta Project...

ROCKOVÉ VÁNOCE NA BARČE - Aleš Brichta Project...

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Máte rádi klasiku? Pak si určitě nenechte ujít Rockové Vánoce na Barče!
ALEŠ BRICHTA PROJECT, ALKEHOL, DAN HORYNA & BENY

Rockové Vánoce na Barče, tento rok plánované na 15. prosince, jsou již desítky let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty.  Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí:  Aleš Brichta Project, Alkehol a speciální set představí jedinečná formace Dan Horyna & Beny.

Barča se tak opět vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl "Kulturní dům Barikádníků na Praze 10" opravdovou baštou rocku v tehdejším Československu. 

Výběr kapel pro letošní večírek není náhodný:
DAN HORYNA BEST OF 1979-2019 & BENY
Nový projekt, ve kterém zazní průřez celou Danovou kariérou -  hity jako například Já se chci ptát těch králů, Kočka, Noční město, Když láska schází a další skvělý a naprosto zásadní věci od Merlinu, Vitacitu a Benefitu. 

ALKEHOL
Již v listopadu roku 1991 se taktéž Ota Hereš a Petr "Kuna" Buneš, kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor domluvili, že si složí pro zábavu pár písní v jiném než thrashovém stylu s texty týkající se hospodské tématiky. Středobodem jejich konzultací o obsahu tvorby se stala pražská restaurace Na Slamníku.
25. ledna 1992 bylo dokončeno demo s názvem "Hospodo nalejvej", které již pod názvem "ALKEHOL" obsahovalo i tyto songy: Hospodo nalejvej, Travičko zelená, Vypít se, Všechno je jinak, Dejvice, Železná Sparta. Od té doby se může regulérně datovat vznik kapely Alkehol.
První album vyšlo pod názvem "Alkehol"(přibyly mimo jiné písně Podbabskej stánek, O chlastu a Na Slamníku) 8. června 1992, a brzy se dostalo do první dvacítky nejprodávanějších titulů tehdejší federální TV hitparády. Většina těchto již nesmrtelných hitů po mnoha letech konečně opět zazní na Barče! 

ALEŠ BRICHTA
pak tento již legendární vánoční mejdan tradičně uzavře. Zazní nejvýraznější hity z posledních alb, ale určitě nebudou chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už před více než třiceti lety…
Takže na této rockové události rozhodně nesmíte chybět! 

Akce začíná již v 17:45 hodin, cena vstupenek na místě 500 Kč, v předprodeji jen 450 Kč!
Neváhejte, Barča není nafukovací! 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžetezakoupit a vytisknout on-line na ticketportal.cz - HOMEtickets!
koncert na stání / Sleva 50% pro vozíčkáře, držitele průkazu ZTP/P a doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech i na internetu / bezbariérový přístup ANO

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top