ROCK CASTLE

ROCK CASTLE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Zahajujeme prodej vstupenek na letošní ROCK CASTLE festival v předprodejních sítích!

Máme pro vás skvělé zprávy! Pandemie coronaviru je na ústupu a svět se pomalu začíná zase otáčet. Většina letních akcí je přesunuta na příští rok, ale je tady jedna, krásná, a navíc úplně nová letní akce, která se letos opravdu uskuteční! Je to nový 3denní mezinárodní rockový festival ROCK CASTLE, situovaný od nádherné a velmi oblíbené dovolenkové lokality Jižní Moravy, do MORAVSKÉHO KRUMLOVA. V překrásném prostředí zámecké zahrady okolo nově zrekonstruovaného zámku, který ve svých útrobách bude opět chránit a vystavovat jedinečnou Muchovu Slovanskou Epopej, bude zase dunět rocková a metalová hudba! Opět prožijete letní dny plné skvělé muziky a přátel, které spojuje jedno, rock-metalová muzika!

Dosud potvrzené kapely na festival ROCK CASTLE jsou:
SABATON (Swe), DIRKSCHNEIDER (Ger), KORPIKLAANI (Fin), THE 69 EYES (Fin), SEPTICFLESH (Gre), WALTARI (Fin), CITRON (CZ), AXXIS (Ger), BRAINSTORM (Ger), WINTERSTORM (Ger), DRAGONY (AU), CHRIS BAY (Ger), TURMION KÄTILÖT (Fin), AD INFINITUM (Swi), MOONLIGHT HAZE (Ita),  AMALGAMA (Rus), AUTUMN BRIDE (Aut), RHEMORHA (Rus), BLACK SONIC PEARLS (Rus), FLERET (CZ), GATE CRASHER (CZ), FORREST JUMP (CZ), MOTÖRGANG (CZ), BASTARD (CZ), ALIA TEMPORA (CZ), SOLAR SYSTEM (CZ), HAND GRENADE (CZ), 100na 100 (CZ).
(Změna v programu je vyhrazena!)

Tak co na to říkáte? Nejistoty a čekání na život bylo už dost, tak se přijďte konečně pobavit, zapařit, anebo si jen zarelaxovat a poslechnout si svou oblíbenou muziku live, na ROCK CASTLE, do zámeckých zahrad MORAVSKÉHO KRUMLOVA.

Veškeré informace najdete na festivalových stránkách www.rockcastle.cz

Tak hurá na festival!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ROCK CASTLE

Na mapě

Top