Detail info
Close

RICHARD CLAYDERMAN - ROMANTIQUE

RICHARD CLAYDERMAN - ROMANTIQUE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

FENOMENÁLNÍ KLAVÍRNÍ VIRTUOS RICHARD CLAYDERMAN
SE POPRVÉ PŘEDSTAVÍ V ČESKÉ REPUBLICE!

V prodeji poslední vstupenky!
Exluzivně otevřen sektor VIP a držitelé těchto vstupenek se mohou těšit
na sklenku sektu s Richardem Claydermanem.


Richard Clayderman
byl k hudbě předurčen. Narodil se v rodině učitele hudby, exceloval na pařížské konzervatoři a po mladických zkušenostech s rockovou hudbou se vrátil zpět ke klavíru.
Hrál v doprovodných kapelách francouzských hvězd populární hudby, ale jeho kariéru nastartovalo až setkání s producentsko-skladatelskou dvojicí Olivierem Toussaintem a Paulem de Senneville. Právě oni požádali mladého Richarda, aby pro ně nahrál klavírní Baladu pro Adélku. Té se po celém světě prodalo 22 miliónů kopií. Podle Guinessovy knihy rekordů je Richard Clayderman vůbec nejúspěšnějším klavíristou světa.
Richard Clayderman nezůstal však jen u hraní, začal se věnovat i vlastní skladbě. Jeho dokonalý mix klasických klavírních skladeb s populární hudbou milují hudební fanoušci po celém světě.

SVĚTOZNÁMÝ KLAVÍRISTA KONCERTOVAL PO ZÁPADNÍ EVROPĚ
SPOLEČNĚ S KARLEM GOTTEM.
Pro české diváky bude koncert Richarda Claydermana premiérou, evropské publikum ho však již dobře zná a to nejen díky mnoha sólovým koncertům, ale především ze společného koncertního turné s Karlem Gottem. Vyprodali spolu 45 velkých koncertů po celé západní Evropě.

Na jediném exkluzivním koncertě v Praze představí Richard Clayderman, spolu se smyčcovým triem poslední album "Romantique". Jistě však zazní i mnoho dalších nezapomenutelných skladeb včetně světoznámé Balady pro Adeline. Můžeme se těšit na překrásný romantický zážitek, který prozáří předvánoční atmosféru.

Vstupenky můžete zakoupit a vytisknout též on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

ZTP/P info (Info for disabled)

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture RICHARD CLAYDERMAN - ROMANTIQUE
picture RICHARD CLAYDERMAN - ROMANTIQUE
picture RICHARD CLAYDERMAN - ROMANTIQUE
picture RICHARD CLAYDERMAN - ROMANTIQUE
Top