Detail info
Close

RFA 7 Praha

RFA
RFA 7 Praha

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

RFA 7 | Sivák vs Záďera | PRAHA
 
Praho připrav se, Real Fight Arena v tomto roce ještě neřekla poslední slovo. Během nynějších šesti turnajů jsme byli svědky několika tvrdých ukončení a karta, kterou do Prahy přinášíme předpovídá, že ještě nějaké přibudou. Zárukou tvrdých soubojů budou jako vždy zápasy pod pravidly Real Fight i Real Box, ale co by to byl za závěr roku bez vypjatých MMA duelů.
 

TITLE FIGHT

K1 (68 kg) |  Václav Sivák – Patrik Záděra

 

Real Fight (68 kg) | Martina Jindrová – Deborah Melhorn

MMA Welterweight (77,1 kg) | Miroslav Brož – Michal Duba

 

Real Fight(70 kg) | Tadeáš Ružička – Denis Makowski

Real Fight (81 kg) | Pavel Šach – Rafal Kaminski

MMA Light Heavyweight | (93 kg) Lukáš Dvořák – Alejandro Arcas

MMA Lightweight (70,3 kg ) | Ivan Klevets – Gergely Csibi

Real Box (80 kg) | Vitaliy Bojko – Alexandre Gogoladze

 

FREE PRELIMS

Real Fight (do 75 kg) | David Dvořáček – Lukáš Tvrdý

MMA Bantamweight (61,2 kg) | Dominik Toporcer – Ondřej Vráblik

MMA Heavyweight (120,2 kg) | Roland Rak – Lajos Papp


Můžete se těšit na Dominika Toporcera, kterému cesta bojovníka teprve začíná, ale jeho cíl je jasný. Na to, aby ovládnul bantamovou váhu bude muset ještě pár kroků zvládnout. Jedním z nich bude i Ondřej Vráblík, který se nebude chtít nechat přejít snadno.

Těžkotonážníci Roland Rak a Lajos Papp přinesou do klece zaručeně devastační údery a každý z nich bude mít KO potenciál.

Real Boxing (box v malich rukavicích) se utká Alexandre Gogoladze s Bojkom, aby se mohl opět vrátit na vítězní vlnu. Vitalij Bojko je však v RFA nové jméno, které se bude chtít velmi dobře zapsat do srdcí diváků.  Těšit se můžeme na tvrdý zápas

Šicí stroj Ivan Klevets svou rychlostí, přesností a načasováním dokázal v Prievidzi zbombardovat svého soupeře. Teď se mu do cesty postaví podle pravidel MMA Maďar, Gergely Csibi, který bude těžkou zkouškou při Klevetsovo profi premiéře.

Tadeáš Růžička svými přesvědčivými výkony dokazuje, že jeho plán, dokráčet k titulu ve váze do 70 KG je reálný. V cestě mu však stojí další překážka. Denis Makowski je pořádný tvrďák se zkušenostmi z bojů bez rukavic. Bude to však na MAWARA stačit?

Miroslav Brož, který se svou tvrdostí, nezlomností a odoslností už v RFA předvedl, se musel během přípravy na Prahu vyrovnat s několika změnami soupeřů. On je však celou dobu připravený vydat ze sebe to nejlepší.

Světové údery přinese do klece domácí Martina Jindrová, která zkušenosti ze zahraničí bude chtít využít v souboji proti Němce, Deborah Melhorn. Souboj dvou šampionek před velkým finále.

Tam finale dude historicky první titulový zápas v organizaci RFA, o který si řekl Patrik Záděra, když vyzval neporaženého a obávaného Václava Siváka. Záděra ve svých úderech rozhodně nosí KO údery, trefit však Václava Siváka bude hodně náročná úloha. Kdo bude už navždy prvním?

Nenechte si ujít fantastický závěr roku, který vám přinese RFA v hale Královka v Praze už 17.12.
 
VIP  - VYPRODÁNO

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top