Detail info
Close

RFA 5 BRNO

RFA
RFA 5 BRNO

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Klenot Moravy uvítá 29.10. exkluzivní nadílku toho nejlepšího z bojových sportů
Domácí ikony, jejichž jména není třeba zvláště představovat, tady nesmí chybět. Tomáš “Rattlesnake“ Hron a Jíří “Snehulák“ Jaroš jsou odhodláni pro své město odbojovat své nejlepší zápasy.

Souboj dvou světově uznávaných MMA bojovníků jako na podnosu. Alexander Butenko a Carlos Prater s více než 100 zápasy na kontě přinesou do Brna zkušenosti ze zahraničních elitních lig.

Bad Boy Václav Sivák v RFA! Stále neporažený bude mít možnost v Brně vybojovat svou už 20. výhru v řadě. A to je pro věrné fanoušky K1 obrovské lákadlo.

To co chtěl, to dostal. Vojtěch Garba se opět postaví proti ostřílenému bojovníkovi, kterému patří 83. příčka ve světovém žebříčku. Bruce Souto prověří ostravského reprezentanta, zda je připraven ke vstupu do žebříčku TOP 100.

Dvě super hvězdy ve svých disciplínách chystají ze sebe chystají vypustit na RFA 5 to nejlepší za poslední roky. Leo Brichta a Tadeáš Růžička jsou jistě zárukou toho, že se bude o této akci v komunitě nadšenců bojových sportů ještě dlouho mluvit. Špičkový turnaj s nezapomenutelnou fightcard, co víc si na konci října přát?

V aréně Vodova nebudou tedy chybět souboje domácí špičky ako Ladislav Krištůfek, Jan Fajk a Pavla Kladivová s tou světovou. Tak jak to bývá zvykem, v RFA není nouze o dech beroucí výkony, kde bojovníci předvádějí své nejlepší výkony.

 
 Info k VIP ploše:
 
 VIP stůl:
Tato možnost obsahuje:
⁃ VIP vstupenky pro 6 osob (i vstup přes VIP vchod)
⁃ VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
⁃ Vstup do VIP zóny
⁃ Ten nejlepší výhled na klec
⁃ Být v těsné blízkosti nastupujících zápasníků
⁃ Osobně potkat své oblíbené zápasníky
 
 
VIP židle:
Tato možnost obsahuje:
⁃ VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
⁃ Vstup do VIP zóny
⁃ Ten nejlepší výhled na klec
⁃ Být v těsné blízkosti nastupujících zápasníků
⁃ Osobně potkat své oblíbené zápasníky

Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top