Detail info
Close

RFA 16 Opava

RFA 16 Opava

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

RFA premiérově míří do Opavy! Po skvělém turnaji RFA 11 v Havířově se Slezsko může těšit na další svátek bojových umění, na kterém se představí největší hvězdy organizace či domácí hrdinové.

Neporažený a fenomenální. Václav Sivák zatím marně hledá na profesionální scéně přemožitele a prodloužit svoji neporazitelnost se pokusí právě na turnaji v Opavě. Král postojových disciplín dosud zmasakroval všechny soupeře, kteří mu stáli v cestě a podobný průběh slibuje i na RFA 16.

Po neúspěšném vstupu a dvou prohrách nabral Marián Jakubík ten správný drajv. V samém závěru 1. kola uškrtil Davida Tiepa a vítěznou šňůru bude chtít znovu natáhnout. Perfektně rozjetou MMA kariéru má Adam Król, který má skóre 4-0. Přidá pátý triumf před očima vlastních fanoušků?

Veronika Zajícová je zpět! Po třech extrémně těsných zápasech česká kráska visí nad propastí. Skóre 1-3 a třetí prohra v řadě by znamenaly velký problém, který si vycházející hvězda ženského MMA nesmí dovolit.

Recept na něj našel jedině Sivák. Řeč je o Patrikovi Záděrovi, který má v RFA za sebou dvě vítězství. Na ty se pokusí navázat na turnaji RFA 16, na kterém se opět může přiblížit titulové šanci.

Budou úspěšní domácí bojovníci nebo budeme svědky překvapeni na úkor mazlíčky slezského publika? Nenech si ujít turnaj RFA 16, budou létat bomby!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top