Detail info
Close

RFA 10 Havířov

RFA 10 Havířov

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

První titulová obhajoba postojového krále a nájezdy světových bojovníků na slezské území. Největší československý postojový talent Václav Sivák míří do své první titulové obhajoby krále RFA pod pravidly K1. Kromě něj diváci uvidí velkolepý návrat Vojtěcha Garby či premiéra Veroniky Zajícové mezi profesionálkami. Slezsko se bude otřásat v základech!

Mistr světa nejprestižnější organizace WAKO PRO, zlatý medailista na Světových hrách WMAC K-1 či vítěz pyramidy WAKO K-1 World Grand Prix. Václav Sivák vítězí všude, kde se jen objeví. Veronika Zajícová se stala mistryní Evropy v boxu a evropskou šampionkou v MMA Strikingu. Titulem mistra ČR se může pochlubit Martin Prázdný a Vojtěch Garba šokoval celý svět, když zdolal Gorana Reljiče - bývalého šampiona KSW a přemožitele Attily Végha. Buď u toho, když se tato partička šampionů opět vrátí do boje.

Skóre 22-0 a talent, který se rodí jednou za 100 let. Řeč je o Václavu Sivákovi, který mezi profesionály marně hledá přemožitele. Jím se nestal ani Patrik Záděra, se kterým na RFA 7 v Praze svedl hotovou válku. Na jejím konci byl vítěz jasný a hrdý zástupce romské komunity se stal historicky prvním šampionem RFA. Ve své první obhajobě má jasný cíl a jeho soupeř bude muset předvést nadlidský výkon, aby ukončil jeho neporazitelnost.

Zdolal legendárního Gorana Reljiče a roztančil hvězdného Bruca Souta. Po bodové prohře s brazilskou hvězdou se Vojtěch Garba rozhodl ukončit kariéru, ale v důchodu ho to dlouho neudrželo. Před domácím publikem v Havířově se vrátí zpět do boje, no Tarhan Ibragimov je ve svém dlouho odkládaném debutu odhodlán Garbu ukončit.

Veronika Zajícová by mohla být v civilu modelkou, ale když se zavřou dveře klece, stává se z ní monstrum. Tentokrát to bude chtít potvrdit také v profi MMA a kde jinde by měla absolvovat svůj debut než před domácím publikem.

To, co se jim nepodařilo naposledy, si jdou vykompenzovat v Havířově. Boris Glezgo a Tobiasz Le přišli o svou neporazitelnost a tentokrát jsou odhodláni odčinit svůj poslední nezdar. Postojáři Lukáš Tvrdý a Martin Prázdný dělají kleci vždy atraktivní zápasy a jiný plán nechystají ani 13. května, kdy bude celé Slezsko na nohou!

VIP stůl:
Tato možnost obsahuje:
⁃ VIP vstupenku pro 6 osob (i vstup přes VIP vchod)
⁃ VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
⁃ Vstup do VIP zóny
⁃ Ten nejlepší výhled na klec
⁃ Být v těsné blízkosti nastupujících zápasníků
⁃ Osobně potkat své oblíbené zápasníky

 

VIP židle:
Tato možnost obsahuje:

- vstup přes VIP vchod
⁃ VIP catering (pivo, víno, nealko, studený a teplý bufet)
⁃ Vstup do VIP zóny
⁃ Ten nejlepší výhled na klec
⁃ Být v těsné blízkosti nastupujících zápasníků
⁃ Osobně potkat své oblíbené zápasníky


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top