Detail info
Close

REAL BEAT: Reggae Ethnic Session 2010

REAL BEAT: Reggae Ethnic Session 2010

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

REAL BEAT
Reggae Ethnic Session
1. - 3. 7. 2010 (areál otevřen 1. 7. od 14:00)
Žízníkov u České Lípy 
www.realbeat.cz
Festival je věnován převážně reggae a dancehallu, ale také uslyšíte mnoho jeho příbuzným, jako jsou ska, dub, reggaeton, latino nebo třeba dubstep. Tento rok proběhne festival už pojedenácté v Žizníkově u České Lípy, ale letos poprvé hned na pěti ozvučených scénách plných zajímavého programu a výborné letní atmosféry. Samozřejmostí bude množství stánků s občerstvením ať už tradiční či exotické kuchyně a mnoho dalšího.
Naživo se letos v Žizníkově u České Lípy představí legendární jamajská kapela Toots & the Maytals, podle kterých reggae dostalo svůj název a inspiroval se jimi třeba i Bob Marley, Eric Claption, Rolling Stones nebo Amy Winehouse! T.O.K., nesmírně populární vokální dancehallové kvarteto, přiletí do Čech poprvé a to se svou jamajskou kapelou 303Band, s kterou letos v létě vystoupí exkluzivně jen na RealBeatu.
Do Žizníkova také přiletí z Velké Británie na reggae scéně velmi oceňovaní zpěváci, jako jsou General Levy, Deadly Hunta, Top Cat a v neposlední řadě renomovaní Mungo´s Hi-Fi, kteří přijedou s vlastním soundsystémem, který bude hrát po celé tři noci festivalu špičkový dub a dubstep. Dále jmenujme alespoň ve stručnosti ska band Sin Sospechas z Venezuely, v Čechách dobře známou kapelu U-Cee & Royal Family nebo dánského vítěze EU Reggae Contest jménem Mystic MC, který přijede s maďarskou kapelou Budapest Riddim band. Samozřejmostí v programu jsou i domácí kapely, jako Sto zvířat, Švihadlo, Fast Food Orchestra, Mr. Cocoman & Solid Vibez, Nebiba, Feher Fekete Kerek a další.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture REAL BEAT: Reggae Ethnic Session 2010
Top