RAGE (Ger)

RAGE (Ger)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

RAGE ruší své prosincové turné „Live Ressurection 2021“!

Koncertní vzkříšení, na které jsme se tak dlouho těšili a čekali se nakonec neuskuteční….Legendární německá kapela RAGE, která nám měla na začátku prosince, přesně 4.12. v PRAZE a 5.12. ve ZLÍNĚ představit naživo svoji velmi úspěšnou desku „Resurrection Day“ nyní ruší celé turné. Důvody jsou stále tytéž.

Vyjádření kapely: „Rage-Heads, stále nekončící pandemie nám neumožňuje odehrát naše koncerty bez omezení. Tato omezení ovlivňují naše show takovým způsobem, že absolutně nemůžeme zaručit, že by byly koncerty perfektní, příjemné a úspěšné pro všechny zúčastněné. Velmi jsme se snažili udržet toto turné, ale v tuto chvíli už není jiná možnost než turné zrušit. Již nyní pracujeme na hledání nových termínů na rok 2022. Doufejme, že příští rok přijdou lepší časy abychom se konečně mohli vrátit k tomu, co všichni tolik milujeme. Dávejte na sebe pozor, zůstaňte zdraví a snad se všichni brzy uvidíme. Vaši Peavy, Lucky, Jean, Stefan & Lucky Bob.“

Svět stále bojuje, my bojujeme…doufáme, že zabojujete i vy, překonáte další zklamání z dalšího zrušeného koncertu a budete se spolu s námi těšit a podpoříte alespoň pár koncertů, které se do konce roku podaří uspořádat a v příštím roce to rozjedem snad už opravdu naplno!

Zakoupené vstupenky můžete vracet v místě, kde jste si je zakoupili. Děkujeme za pochopení.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture RAGE (Ger)

Na mapě

Top