QUEENMANIA - QUEEN Tribute Band

QUEENMANIA - QUEEN Tribute Band

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Queenmania - QUEEN Tribute Band
25. dubna 2019 se v brněnském klubu Radost uskuteční koncert skupiny Queenmania, která již 27 let působí jako tribute band QUEEN.
Kapela Queenmania byla založena v roce 1992, necelý rok po smrti Freddie Mercuryho. Přestože je frontman Peter Pačut Košičan, Queenmania se zrodila v sousedních Čechách. Od svého vzniku působí bez přestávky až do dnes.
Skupina vystupovala skoro ve všech zemích Evropy a na více místech v USA. V Nizozemsku například před 50 tisícovým publikem, ve Francii otvíral dny města Nice či v Monaku na privátní akci mistra světa F1 Davida Coultharda.
O jejich kvalitě i svědčí i fakt, že Queenmania je držitelem ocenění německého Kunstler Magazine: Nejlepší evropská revivalové kapela. Frontman skupiny Peter Pačuť byl oceněn i v Las Vegas titulem International Male Voice of the Year 2018.
Nenechte si ujít tuto velkolepou show v autentickém provedení a přijďte si poslechnout staré známé hity anglické kapely Queen.

Vstupenky:
• Stání
• VIP balkon - volné sezení se skvělým výhledem na pódium

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Další info:
Sleva "200Kč ZTP/P-DISABLED" NA VSTUPENKY K STÁNÍ (cena po slevě 200 Kč) - pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup na vyžádání (tři schody na vstupu)

-TH-

Galerie

picture QUEENMANIA - QUEEN Tribute Band
picture QUEENMANIA - QUEEN Tribute Band
picture QUEENMANIA - QUEEN Tribute Band

Na mapě

Top