Detail info
Close

QUEEN SYMPHONIC

QUEEN SYMPHONIC

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Queen Symphonic přijedou do Prahy 11. června 2022 

Velkolepá hudební show Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience obsazená pěveckými hvězdami londýnského West Endu přeložila svoji českou premiéru na 11. června 2022.
Jedinečné spojení symfonického orchestru a živé rockové kapely předvede nejznámější hity ikonické britské skupiny Queen. Na představení se podílel samotný kytarista Queen-Brian May. Fanoušci se tak mohou těšit na hity jako I Want it All, We Are The Champions, Bohemian Rhapsody a další, v podání několika desítek hudebníků.

Hudební show, při které na diváky čeká spojení velkého symfonického orchestru, rockové kapely a nejlepších londýnských muzikálových zpěváků již viděly již miliony fanoušků po celém světě. V samotné Británii má za sebou turné s více než třiceti zastávkami pro 150.000 diváků.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:

slevy NE / bezbariérový přístup ANO, Plocha a sektor ZTP/P-DISABLED / Sektor ZTP/P-DISABLED (prostor u sektoru 103, vchod do areny č. 30) je vyhrazen pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro jejich doprovod (1 osoba), vstupenka ZTP/P-DISABLED platí vždy pro dvě osoby / ostatní návštěvníci musí mít každý vlastní vstupenku

PŘESUNUTO (08.04.20/28.10.20/21.05.21,26.11.21,17.05.22) / NOVĚ: 11.06.2022, 20:00
Vracení vstupného z titulu změny termínu již bylo ukončeno (30.05.2022). Původně zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a na nový termín je není třeba vyměňovat.
Uskutečněním představení platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!
Team Ticketportal.cz

-TH-

POZOR: 11.-12.06.2022, TEDY I V DEN KONCERTU MÁ METRO „C“ PLÁNOVANOU VÝLUKU VLTAVSKÁ - HLAVNÍ NÁDRAŽÍ“
Pro dopravu na místo konání koncertu doporučujeme využít linku C pražského METRA s výstupem ve stanici NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE pouze ZE SMĚRU LETŇANY.
Pro dopravu z jiných směrů využijte, prosím, posílenou náhradní tramvajovou dopravu X-C (HLAVNÍ NÁDRAŽÍ/Opletalova ulice - Masarykovo nádraží - Vltavská – VÝSTAVIŠTĚ). Využít můžete samozřejmě i ostatní tramvajové linky 6, 17 a 36 s výstupem v zastávce NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE.
Po skončení koncertu bude mezi 22:00 a 23:00 POSÍLEN provoz tramvají včetně linky XC ze zastávky VÝSTAVIŠTĚ směrem do centra města. Pro směr Letňany využijte metro C ze stanice Nádraží Holešovice, případně opět ostatní tramvajové linky 6, 17, 36.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
picture QUEEN SYMPHONIC
Top