Příbuzné si nevybíráme

Příbuzné si nevybíráme

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Eric Assous
PŘÍBUZNÉ SI NEVYBÍRÁME
(Les belles-soeurs - Švagřičky)

osoby a obsazení
bratři
Yvan, advokát Svatopluk Skopal
Francky, podnikatel Martin Zahálka
David, zubař Václav Vydra nebo Jan Čenský
jejich manželky
Mathilda Lenka Skopalová nebo Jana Boušková
Nicole Eva Janoušková
Christelle Simona Postlerová nebo Eva Režnarová
Franckyho sexy sekretářka Natalia Malvína Pachlová nebo Jana Pidrmanová nebo Lenka Zahradnická

Režie Jan Novák
Překlad Alexander Jerie

Na oslavu se sejdou tři bratři – pán domu podnikatel Francky, zubař David a advokát Yvan – i se svými manželkami. Hned zpočátku je zřejmé, že švagrové k sobě právě neplanou horoucí láskou, nemluvě o tom, že své muže se snaží držet na krátké uzdě. Ale přímo bombou je příchod Franckyho mladé vyzývavé sekretářky Natálie, která dokonale okoření rodinnou slavnost. Vyvolá paniku u přítomných mužů a z jejich nepřirozeně odmítavé reakce pojmou manželky podezření. Čí je to milenka? Dojde k překvapivým odhalením a rodinná idyla bere za své.
Autor netají, že muži bývají v podobných situacích většinou zbabělí a ženy spíše bezcitné a nemilosrdné. Jedovaté narážky a trefně mířené odpovědi místy připomínají tenisovou výměnu míčků. Díky hereckému obsazení, brilantním dialogům a situačním zvratům nabízí komedie nevšední divadelní zážitek.

POZOR! Změna termínu v Olomouci - podrobnosti

Galerie

picture Příbuzné si nevybíráme
picture Příbuzné si nevybíráme

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: Příbuzné si nevybíráme 19.11.2017 19:00 MfO, Sál Reduta, Olomouc

ZMĚNA:
Ze zdravotních důvodů dochází ke změně termínu představení divadelní komedie Příbuzné si nevybíráme z původního termínu 19.11.2017 od 19:00 hod. v místě MfO, sál Reduta, Horní náměstí 432/22, Olomouc.

Nový termín: 11.2.2018 od 19:00 hod.  

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Zákazníci, kterým náhradní termín představení nevyhovuje, mohou o vrácení vstupného na původní termín požádat v místě zakoupení=zaplacení po předložení platné vstupenky, a to pouze do 22.10.2017.

1/platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací na základě požadavku zákazníka v uvedené lhůtě centrální kancelář – Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top