Prague Cello Quartet

Hudební Festival Antonína Dvořáka Příbram
Prague Cello Quartet

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Prague cello quartet
25. května - Městské muzeum/Galerie Ludvíka Kuby, nádvoří
Unikátní český soubor čtyř violoncellistů, kteří publiku nabízí koncertní show složenou nejen ze známých skladeb klasických mistrů, ale také z populárních filmových melodií, nebo jazzových, popových či rockových hitů. To vše v originální úpravě pro čtyři violoncellisty a jejich nástroje. Cílem Prague Cello Quartet je přiblížit klasickou hudbu posluchačům všech věkových kategorií a publikum nejen bavit, ale také inspirovat. Na svých koncertech nešetří vtipem, humornými scénkami i překvapivým zhudebněním netradičních skladeb. 

V rámci programu zazní skladby A. Dvořáka, A. L. Webera, Queen a další skladby žánrů od klasiky až po filmovou hudbu – vzhledem k charakteru souboru je finální podoba programu přizpůsobena místu konání a atmosféře koncertu. 

účinkují:
Jan Zvěřina, Petr Špaček, Jan Zemen a Ivan Vokáč 

Místo konání: Městské muzeum/Galerie Ludvíka Kuby, nádvoří, Březnice, 19:00 – v případě nepřízně počasí se koncert uskuteční ve vnitřních prostorách Galerie
Vstupenky v ceně:  190,-Kč
ČÁST VSTUPENEK BUDE REZERVOVÁNA PRO PŘÍMÝ PRODEJ PŘED ZAHÁJENÍM KONCERTU.
Počet přestávek: 0
Předpokládaný čas konce: 20:30 hodin

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Doporučené

Top