Poslední ze žhavých milenců

Poslední ze žhavých milenců

Datum: 9. prosince 2022 - 19. února 2023
Místo: Divadlo GONG
Adresa: Sokolovská 191, Praha

Jedna z nejznámějších komedií známého amerického autora Neila Simona se Simonu Stašovou a Petrem Nárožným v hlavních rolích.

Vstupenky

pátek
9
pros. 2022
19:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
Poslední ze žhavých milenců
Divadlo GONG

Praha

neděle
19
ún. 2023
16:00
Poslední ze žhavých milenců
Divadlo GONG

Praha

Informace o akci

Poslední ze žhavých milenců

Komedie Neila Simona

Komedie patří mezi nejúspěšnější díla známého amerického autora. Řadu sezón se těšila velké divácké přízni na Broadwayi. Skvělá je již svým námětem a přímo dokonalá díky mistrným dialogům.

Starší majitel rybí restaurace v New Yorku se po sedmadvacetiletém spořádaném manželství odhodlá k první nevěře. Má pocit, že vlastně vůbec nežije. Jak sám říká: „Chtěl jsem poznat, jaký je to s cizí ženou. Budu mít úspěch, budu se jí líbit, vzruší mě její dotek? Tisíce otázek, na které bych už nikdy nedostal odpověď, kdyby se moje jméno zítra objevilo v rubrice úmrtí!"

Do bytu své stařičké maminky si postupně pozve tři různé typy žen a dostává se s nimi do neuvěřitelně komických a choulostivých situací s ještě komičtějšími výsledky.

Odvěká mužská touha po milostných dobrodružstvích inspirovala autora k napsání komedie, při které se baví a smějí diváci bez rozdílu věku. Je jen otázka, zda životní poznání majitele rybí restaurace v Americe je pro starší pány varováním nebo naopak, povzbuzením pro nová dobrodružství.

 

Hrají: Simona Stašová, Petr Nárožný


Autor: Neil Simon
Režie: Zdeněk Kaloč
Produkce: Jana Hanzlíčková, Agentura Harlekýn


Délka: 155 min.

Premiéra: 13.5.2010Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top