Pomáda

Divadlo Kalich
Pomáda

Datum:
Místo:

Divadelní zpracování slavného muzikálového filmu.

Vstupenky

Informace o akci

POMÁDA

Pomáda patří mezi nejdéle uváděné tituly v muzikálové historii. Získala celkem 7 nominací na Tony Awards (divadelní verze Oscarů) a zhlédlo ji více než 5 miliónů diváků v různých koutech planety, byla přeložena do 37 jazyků. Divácké rekordy ve všech zemích trhala také její filmová verze s Johnem Travoltou a Olivií Newton – John v hlavních rolích.

Pomáda v Divadle Kalich v režii respektovaného choreografa a režiséra Jána Ďurovčík (Robin Hood, Osmý světadíl) slibuje efektní taneční show plnou nestárnoucích hitů, energie, romantiky, humoru a dech beroucích výkonů.

Klidně podlehněte nakažlivé chuti do života, hoďte starosti za hlavu a vraťte se zpátky do časů, kdy se vše podstatné odehrávalo na tanečním parketu. Už první pecka vám rozproudí krev v žilách… Pomáda je zkrátka klasika, která nezklame.

 

Hrají: Jan Kříž / Roman Tomeš / Přemysl Pálek, Eliška Machačová, Tomáš Savka / Petr Novotný / Petr Šudoma, Michaela Tomešová / Markéta Procházková / Marie Křížová, Tomáš Löbl / David Gránský / Jan Tenkrát, Nina Horáková / Marie Křížová, Juraj Bernáth / Michal Pleskot / Petr Šudoma, Veronika Veselá / Veronika Bošjaková, Petr Šudoma / Peter Veslár / Filip Gröger / Filip Hořejš, Ivana Korolová / Kateřina Herčíková, Martin Bačkovský / Jan Tenkrát / Viktor Novák, Kateřina Bohatová / Charlotte Doubravová / Tereza Sokolíková, Zbyněk Fric / Jan Kříž, Gloria Mielniková, Pavel Vítek / Kamil Střihavka

 

 

Délka představení: 190 minut včetně přestávky

 

Další informace zde

Ukázka z muzikálu ZDETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda
picture Pomáda

Doporučené

Top