Pikkardijska Tercija

Pikkardijska Tercija

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vokální formace "Pikkardijska Tercija"
Lvov, Ukrajina

"Pikkardijska Tercija " je jedinečná kapela propagující ukrajinskou hudební kulturu. Na podzim roku 2022 bude "Tercija " psát již 30. kapitolu svého příběhu. Po celou dobu svého působení tato vokální formace aktivně koncertuje a pokračuje v turné po Ukrajině i ve světě. Této "acappella " skupině tleskají lidi po celém světě už tři dekády. "Pikkardijska Tercija" je skoro stejně "stará " jako nezávislost Ukrajiny.
USA, Kanada, Rakousko, Německo, Polsko, Česká republika... a dokonce i Singapur - kdekoli těchto šest elegantních mužů zavítalo, všichni se ihned zamilovali do jejich písní a vyjímečných hlasů.. a to navždy a napořád!
Více než 400 písniček v repertoáru a 15 alb s různými žánry - těmito dary přispěla "Tercija" do hudební kultury Ukrajiny a ve světě. Na hitech "Pikkardijců" jako např. "Stará tramvaj", "Poustevník", "Břeh řeky", "Nech", "Zahrada andělských písní" vyrostlo několik generací Ukrajinců..
"Pikkardijci " skládají v různých hudebních stylech: pop, rock, klasika, folk, jazz, country, duchovní hudba, blues... 95 procent repertoáru nazpívali v ukrajinštině.
Díky pěveckému talentu sexteta jsou pro fanoušky k dispozici i písně v dalších 12 jazycích.
Vítězové nejprestižnější kulturní a umělecké ceny na Ukrajině - Národní ceny pojmenované po T. Shevchenkovi, zasloužilí ukrajinští umělci Volodymyr Yakimets, Yaroslav Nudyk, Andriy Kapral, Roman Turyanin, Andrii Shavala a Bohdan Bogach, jsou uznávaní acappella zpěváci a jejich hlasy nelze nahradit ani těmi nejvzácnějšími nástroji. Jejich hudba navíc přispívá k vytváření lepšího světa plného lásky, dobra a krásy.
V současné době, kdy skupina funguje již 30. rokem, "Pikkardijska Tercija"; i nadáleт aktivně skládá písničky a koncertuje.
Během války mezi Ruskem a Ukrajinou vydala v roce 2022 několik nových singlů (zejména "Ukrajinská armáda se blíží ", "Hej, sokolové ") a také uspořádala mnoho charitativních koncertů na podporu ozbrojených sil Ukrajiny.

Facebooková stránka "Tercije":
https://www.facebook.com/pikkardijska.tercia
YouTube kanál "Tercije":
https://www.youtube.com/channel/UCXIdtNQCL7RVzVafLtMw9dA


Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup NE / zvláštní sekce pro vozíčkáře a ostatní ZTP/P NE

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Pikkardijska Tercija
picture Pikkardijska Tercija
Top