Detail info
Close

Pavel Šporcl 50

Pavel Šporcl 50

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Pavel Šporcl 50
Houslista Pavel Šporcl, v současnosti nejznámější umělec v oblasti klasické hudby u nás, vstoupí v dubnu do své druhé poloviny života. Jako oslavu této události uspořádáme speciální narozeninový koncert plný exkluzivních hostů, na kterém zazní v nových aranžích a s doprovodem orchestru průřez jeho dosavadní tvorby. A Pavel Šporcl nebude hrát pouze na housle, bude i zpívat!!!

Legendární sál zaplní hudba klasická, muzikálová, jazzová, cikánská, semaforská i rocková. Mezi hosty nebudou chybět takové osobnosti jako Vojtěch Dyk, Petr Janda, Felix Slováček, Bára Kodetová, Jana Šrejma Kačírková, Lubomír Brabec, Brian Charette (USA), Šporclova cikánská cimbálová kapela a další hosté, včetně Šporclových dcer Violetty a Sophie. Takřka všechna čísla zazní pod vedením a v aranžích Kryštofa Marka a jako doprovodné ansámbly se představí orchestr Praga Camerata, Gipsy Way Ensemble, kapela Divadla Semafor a Feeling Good.
A možná přijde i legendární Jiří Suchý 😉 

VIP vstupenky
K dispozici je také omezený počet VIP vstupenek, které kromě nejlepších sedadel zahrnují také vstup na narozeninovou afterparty s Pavlem Šporclem v Mramorovém sále Paláce Lucerna, CD Pavla Šporcla dle vlastního výběru, podepsaný plakát a společné foto na párty. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup velmi ztížený (schodiště)

-TH-


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top