Party Ride Live - Finals w/ EGO & CELESTE

Party Ride Live - Finals w/ EGO & CELESTE

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Tohle není konec, tohle je totální finále! Po třech letech, více než třiceti zastávkách po celé ČR a SK se legendární série Party Ride Live řítí do naprosto grandiózního finále! Už v pátek 18. listopadu se v SaSaZu uskuteční závěrečný mejdan, kde se představí jen to nejlepší! Na dvou pódiích se představí rapper EGO, zpěvačka CELESTE BUCKINGHAM a další dvě (zatím tajné) TOP hvězdy! Ty ÓČKO postupně představí v říjnu a v listopadu. Máte se na co těšit!
Během čtyřhodinové show plné laserů, doprovodných efektů a prvotřídní zábavy se představí DJs Lucky Boy a Funnie, nebude chybět ani kompletní štáb ÓČKA včetně moderátorů, kteří budou vysílat z klubu přímo na obraz a samozřejmě se můžete těšit i na exkluzivní battle show těch nejtalentovanějších umělců!

Party Ti přináší Óčko TV ve spolupráci s MafiaRecords

Vstupenky: 
STANDARD / klasické vstupenky
1. vlna předprodeje: 250 Kč - pouze 250 ks
2. vlna předprodeje: 350 Kč

VIP / pouze 200 ks 
přístup na VIP balkony + Lounge bar / žádné fronty / dostatek místa k sezení / VIP vchod / VIP šatna / setkání s interprety, fotky, podpisy, klíčenka s památeční kartou - předání VIP balíčku proběhne u VIP vchodu na základě platné vstupenky
VIP STANDARD v předprodej: 1.090 Kč
VIP GOLD v předprodeji: 1.990 Kč
plus konzumace na baru - 10x drink dle vlastního výběru. Voucher Drink lze použít na nákup jednotlivého nápoje v maximální hodnotě 110,- Kč.
Ilustrace: Cuba libre 95, Mojito 110, Morgan Cola 95, všechny základní lihoviny jsou do 100,- Kč - atd. takže výběr dostatečný. Nedočerpaná konzumace nebo hodnota se nevrací. Voucher se nevztahuje na prémiový alkohol (příklad: Jack Daniels, Chivas Regal 12 Y.O, Johnie Walker black label, Pravda vodka, Tanqueray gin, Metaxa, Havana Club reserva.)

Galerie

picture Party Ride Live - Finals w/ EGO & CELESTE

Na mapě

Top