Detail info
Close

Partička na vzduchu

Partička na vzduchu

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V dnešní době všichni improvizují. Ale Partička je v improvizaci nejdál.
Přijďte se přesvědčit a pobavit s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Michalem Novotným, Jakubem Kohákem a Luďkem Staňkem.
Celé představení uvádí Luděk Staněk. Kdo ho neznáte, tak jak vám ho představit? Je to prostě ten, co přijde na jeviště jako první.
Mohu vás pozvat i na “Čelovku”, ve které vždy vítězí Michal Bohouš Novotný. Je chytrý, ale ne jako já od přírody, ale on čte, hodně čte a to je jeho výhoda.
Jakuba můžete poznat v “Reklamaci”. Nezajímá ho, co si koupil, ale řeší svoje osobní problémy a hru to zdržuje.
Pan Mašek alias Michal Suchánek, vyniká v “Překladu pro neslyšící”. Umí rukama neskutečné věci. Třeba umí žonglovat jedním citrónem, ale pozor… oběma rukama.
A pak jsem tu já. Ptala se na mě NASA, jestli někdo může být v hádání tak špatnej jako já. Nechtějí tomu věřit, tak s nimi hádám zatím jen korespondenční formou. Na MS v hádání jsem se umístil jako třetí. Přede mnou bylo pádlo a kůň na šíř. Skvělý úspěch.
Na všechny se těšíme a nebojte…PÁRTY BUDE!!!
S úklonou Geňa

Areál bude pro hosty otevřen již od 5. hodiny s možností zakoupení vín Johann W a občerstvení.
Představení se hraje na letní scéně vinařství.

Představení se hraje na letní scéně vinařství za jakéhokoliv počasí. V případě nepříznivého počasí bude představení posunuto v rámci daného večera. Hosty prosíme, aby tomu přizpůsobili své oblečení.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top