Parov Stelar - VENOM TOUR

Parov Stelar - VENOM TOUR

Datum: 7. října 2022
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

pátek
7
říj. 2022
20:00
Parov Stelar - VENOM TOUR
PŘESUN Z 5.3.2022, NOVĚ 7.10.2022 OD 20:00 HOD

Informace o akci

PAROV STELAR PŘEDSTAVÍ V PRAZE ZBRUSU NOVOU SHOW

Hvězdný rakouský DJ a hudebník Parov Stelar vystoupí se svou kapelou 7.10. 2022 v pražské Tipsport Areně. Pro své zbrusu nové Venom Tour 2022 připravil zcela novou podobu pódia a vizuálního zážitku, nové písničky a nové aranže, a také několik překvapení – to vše poprvé v roce 2022. Jako support koncert odstartuje El Siciliano. 

„Tohle bude nejlepší Parov Stelar show, kterou jsme dosud udělali. Jsem moc šťastný a už se nemohu dočkat reakce svého publika. 15 let koncertování Parov Stelar znamená vzít minulost a vytvořit budoucnost,“ láká na turné Parov Stelar, vlastním jménem Marcus Fuereder.

Zcela nové Venom Tour 2022 je pro něj, kapelu a všechny ty, kteří Parov Stelar show vytvářejí, největší změnou během posledních deseti let vystupování a bude tak premiérou na všech pódiích a festivalech v roce 2022.

Parov Stelar je rakouský mezinárodně nejúspěšnější hudebník. Je nazýván zakladatelem electro-swingu a jeho skupina Parov Stelar Band je žádána po celém světě. Mají za sebou přes 1000 koncertů po celém světě, např. vyprodané show v PlayStation Theater v New Yorku, v Alexandra Palace v Londýně a Zenith v Paříži. Vystupovali na mnoha festivalech, jako jsou Coachella, Glastonbury, Sziget, Lollapalooza, Pukkelpop a mnohé další. Hudba Parov Stelar byla také využita k mnoha filmům, televizním programům a reklamám.

Během pandemie se Parov Stelar věnoval své druhé lásce, výtvarnému umění, a připravil letos v létě ve svém rodném městě Linci výstavu 25 velkoformátových maleb. Nyní opět tvoří hudbu. Z výtvarného studia do studia nahrávacího, na taneční parkety formou beatů a umění – Parov Stelar je králem všeho. Momentálně je ponořen do práce na novém albu, které by mělo vyjít v březnu 2022. První ochutnávky se ale dočkáme už letos a třešničkou na dortu je hudební dokument Voodoo Sonic, který bude možné zhlédnout ještě tento rok a který poskytne nový pohled do světů Parova Stelara.

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod
Dle pokynů pořadatele jsou slevy pro držitelé průkazu ZTP/P a jejich doprovod stanoveny takto:

ZTP/P - vstupenka v ceně 975,- Kč do vybraného sektoru
Doprovod - vstupenka v ceně ZDARMA do vybraného sektoru

ZTP/P vozíčkář - vstupenka v ceně 975,- Kč do vyhrazeného sektoru 103 Východ
Doprovod - vstupenka v ceně ZDARMA, místa vyhrazena v sektoru 103 Východ

Objednávky zasílejte e-mailem s nacanovaným průkazem ZTP/P na adresu rezervace@ticketportal.cz. Slevy pro ostatní osoby s průkazem ZTP nejsou pořadatelem poskytovány!

Vstupenky zůstávají v platnosti. Možnost refundace do 31. 1. 2022. Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Parov Stelar - VENOM TOUR
picture Parov Stelar - VENOM TOUR

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: PAROV STELAR – VENOM TOUR 5.3.2022 - PRAHA

ZMĚNA:

Koncert PAROV STELAR – VENOM TOUR se v plánovaném termínu 5.3.2022 od 20:00 hodin a v místě Sportovní hala v Holešovicích neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín 7.10.2022. Místo a začátek konání zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 31.1.2022.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top