Parov Stelar - VENOM TOUR

Parov Stelar - VENOM TOUR

Datum: 7. října 2022
Místo: Sportovní hala v Holešovicích
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Holešovice

Vstupenky

pátek
7
říj. 2022
20:00
Parov Stelar - VENOM TOUR
PŘESUN Z 5.3.2022, NOVĚ 7.10.2022 OD 20:00 HOD

Informace o akci

PAROV STELAR PŘEDSTAVÍ V PRAZE ZBRUSU NOVOU SHOW

Hvězdný rakouský DJ a hudebník Parov Stelar vystoupí se svou kapelou 7.10. 2022 v pražské Tipsport Areně. Pro své zbrusu nové Venom Tour 2022 připravil zcela novou podobu pódia a vizuálního zážitku, nové písničky a nové aranže, a také několik překvapení – to vše poprvé v roce 2022.

„Tohle bude nejlepší Parov Stelar show, kterou jsme dosud udělali. Jsem moc šťastný a už se nemohu dočkat reakce svého publika. 15 let koncertování Parov Stelar znamená vzít minulost a vytvořit budoucnost,“ láká na turné Parov Stelar, vlastním jménem Marcus Fuereder.

Zcela nové Venom Tour 2022 je pro něj, kapelu a všechny ty, kteří Parov Stelar show vytvářejí, největší změnou během posledních deseti let vystupování a bude tak premiérou na všech pódiích a festivalech v roce 2022.

Parov Stelar je rakouský mezinárodně nejúspěšnější hudebník. Je nazýván zakladatelem electro-swingu a jeho skupina Parov Stelar Band je žádána po celém světě. Mají za sebou přes 1000 koncertů po celém světě, např. vyprodané show v PlayStation Theater v New Yorku, v Alexandra Palace v Londýně a Zenith v Paříži. Vystupovali na mnoha festivalech, jako jsou Coachella, Glastonbury, Sziget, Lollapalooza, Pukkelpop a mnohé další. Hudba Parov Stelar byla také využita k mnoha filmům, televizním programům a reklamám.

Během pandemie se Parov Stelar věnoval své druhé lásce, výtvarnému umění, a připravil letos v létě ve svém rodném městě Linci výstavu 25 velkoformátových maleb. Nyní opět tvoří hudbu. Z výtvarného studia do studia nahrávacího, na taneční parkety formou beatů a umění – Parov Stelar je králem všeho. Momentálně je ponořen do práce na novém albu, které by mělo vyjít v březnu 2022. První ochutnávky se ale dočkáme už letos a třešničkou na dortu je hudební dokument Voodoo Sonic, který bude možné zhlédnout ještě tento rok a který poskytne nový pohled do světů Parova Stelara.

Objednávky pro držitele průkazu ZTP/P a jejich doprovod
Dle pokynů pořadatele jsou slevy pro držitelé průkazu ZTP/P a jejich doprovod stanoveny takto:

ZTP/P - vstupenka v ceně 975,- Kč do vybraného sektoru
Doprovod - vstupenka v ceně ZDARMA do vybraného sektoru

ZTP/P vozíčkář - vstupenka v ceně 975,- Kč do vyhrazeného sektoru 103 Východ
Doprovod - vstupenka v ceně ZDARMA, místa vyhrazena v sektoru 103 Východ

Objednávky zasílejte e-mailem s nacanovaným průkazem ZTP/P na adresu rezervace@ticketportal.cz. Slevy pro ostatní osoby s průkazem ZTP nejsou pořadatelem poskytovány!

Vstupenky zůstávají v platnosti. Možnost refundace do 31. 1. 2022. Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Parov Stelar - VENOM TOUR
picture Parov Stelar - VENOM TOUR

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: PAROV STELAR – VENOM TOUR 5.3.2022 - PRAHA

ZMĚNA:

Koncert PAROV STELAR – VENOM TOUR se v plánovaném termínu 5.3.2022 od 20:00 hodin a v místě Sportovní hala v Holešovicích neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový termín 7.10.2022. Místo a začátek konání zůstává beze změny.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

V případě nevyhovujícího náhradního termínu je možné vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 31.1.2022.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top