PRODIGY

PRODIGY

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Legendární Prodigy se vrací do Prahy! Britská hudební skupina, jejíž hudba se skládá z mnoha různorodých stylů, jako je rave, hardcore techno, alternativní rock nebo breakbeat s punkovými elementy vystoupí 27. listopadu v Tesla Aréně. Prodigy se objevili na undergroundové rave scéně na začátku 90. let. Od té doby dosáhli neuvěřitelné popularity a celosvětové známosti. Legendární Prodigy se vrací do Prahy! Britská hudební skupina, jejíž hudba se skládá z mnoha různorodých stylů, jako je rave, hardcore techno, alternativní rock nebo breakbeat s punkovými elementy vystoupí 27. listopadu v Tesla Aréně. Prodigy se objevili na undergroundové rave scéně na začátku 90. let. Od té doby dosáhli neuvěřitelné popularity a celosvětové známosti. Mezi jejich nejznámější skladby patří např. Out Of Space, Smack My Bitch Up!, No Good, Breathe nebo Firestarter.

Cena vstupenek pro vozíčkáře je 590,- a doprovod je ZDARMA. Rezervace těchto vstupenek pouze na telefonu 222 246 283

VIP vstupenka do sektoru VIP Jih obsahuje: vlastní vchod, raut, pivo, víno, nealko zdarma, pohodlné sledování koncertu…Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PRODIGY

Na mapě

Top