PRAGUE ROCKS: MAROON 5

PRAGUE ROCKS: MAROON 5

Datum: 21. června 2023
Místo: Letiště Praha Letňany
Adresa: U výstaviště PVA, Praha 9-Letňany

Vstupenky

středa
21
čvn 2023
13:00
PRAGUE ROCKS: MAROON 5
21.06.2023 VSTUP OD 13:00 HODIN

Informace o akci

PRAGUE ROCKS
MAROON 5
UK + EUROPE TOUR 2023

Maroon 5, držitelé ceny GRAMMY®, oznámili turné po Velké Británii a Evropě v roce 2023 a v rámci festivalu Prague Rocks se představí fanouškům na pražském letišti Letňany.

CENY VSTUPENEK OD 1690,- CZK

Součástí oznámeného turné je také několik festivalů v Evropě, včetně Prague Rocks v České republice, Tinderbox v Dánsku a Main Square Festival ve Francii.

Maroon 5 patří nejenom k nejvýraznějším umělcům dnešní pop music, ale řadí se i mezi největší hvězdy 21. století. Kapela si získala fanoušky i kritiky díky kombinaci rocku a R&B, kterou představila na svém debutovém albu Songs About Jane. Do dnešního dne dosáhla tato celosvětově proslulá losangeleská skupina tří cen GRAMMY®, prodala přes 90 milionů alb, 550 milionů singlů po celém světě a získala zlaté a platinové desky ve více než 35 zemích.

Aktuální studiové album Maroon 5 JORDI (222/ Interscope), které vyšlo v létě 2021, obsahuje nejnovější hit kapely "Beautiful Mistakes" s Megan Thee Stallion. Po vydání "Beautiful Mistakes" se píseň ihned stala nejčastěji hranou v rádiích a umístila se v Top 20 v žebříčcích HOT 100, Top 40 a Hot AC. JORDI obsahuje také nedávné hity kapely "Nobody's Love" a "Memories", který překonal průlomovou hranici 1 miliardy streamů na Spotify a nasbíral přes 700 milionů zhlédnutí na YouTube.

Předposlední studiové album Maroon 5, Red Pill Blues, obsahovalo celosvětový hitový singl "Girls Like You", který se dostal na první místo v Top 40, na první místo v Adult Pop a na první místo v Billboard Hot 100 po sedm po sobě jdoucích týdnů. Skladba nasbírala přes 1,2 miliardy streamů na Spotify a téměř 3 miliardy zhlédnutí na YouTube/ VEVO; zejména se stala nejsledovanějším videem na VEVO v roce 2018. Nejnověji se videoklip k hitu "One More Night" stal vedle písní "Sugar" a "Girls Like You" třetím vizuálem skupiny Maroon 5, který na YouTube překonal 1 miliardu zhlédnutí.

Maroon 5 má více než 45 milionů měsíčních posluchačů Spotify a odehráli přes 120 koncertů ve více než 30 zemích, na které se prodalo přes 7 500 000 vstupenek po celém světě.

O skupině Maroon 5:
Maroon 5 patří nejenom k nejvýraznějším umělcům dnešní pop music, ale patří mezi největší hvězdy 21. století. Od vydání svého debutového alba Songs About Jane do dnešního dne dosáhla tato všeobecně známá losangeleská skupina na tři ceny GRAMMY® a celosvětově prodala přes 90 milionů alb a 550 milionů singlů. Maroon 5 mají v současné době nejvíce miliard plus streamovaných písní skupiny na Spotify, a to 7, a dosáhli 3 diamantových certifikátů RIAA. Nedávno se videoklip k hitu skupiny "One More Night" stal vedle písní "Sugar" a "Girls Like You" třetím vizuálem skupiny Maroon 5, který na YouTube překonal 1 miliardu zhlédnutí. Maroon 5 prodali po celém světě více než 7 500 000 vstupenek a nyní dokončují své světové turné 2022 v Asii.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top