Detail info
Close

PRAGUE CHEER OPEN 2019

PRAGUE CHEER OPEN 2019

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PRAGUE CHEER OPEN 2019
Soutěž ve sportovním cheerleadingu navazuje na dosavadní řadu soutěží známých pod názvem Roller Coaster Cup. Otevřeny jsou tradiční týmové divize v oblasti TEAM CHEER i PERFORMANCE TEAM (Dance - Freestyle Pom, Jazz, Hip Hip), ve všech věkových skupinách a řadě výkonnostních úrovní (hobby a L1-L6).
ECU European Cheer League
Soutěž je zařazena do ECU European Cheer League, a proto lze očekávat i účast zahraničních klubů, výkony soutěžících bude opět hodnotit mezinárodní odborná porota.
Můžete se těšit na energickou atmosféru, překvapivé výkony a strhující podívanou!

Další soutěže sezony
03.03. Mistrovství ČR Malých Divizí - Performance Doubles / 11.05. Mistrovství ČR v Cheerleadingu (Praha) / 01.06. Mistrovství ČR Malých Divizí - Stunts & Individuals / 22.06. Open Air Cheer Cup 2019 a další klubové soutěže
Více na www.cach.cz

Nezapomeňte si zakoupit svou vstupenku - v předprodeji levněji!

Předprodej 279 Kč / V den konání a na místě 350 Kč
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit a vytisknout on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!

Další info:
Soutěžní plochy jsou plánovány dvě, organizátor však upozorňuje, že v části dne může být podle počtu soutěžících a obsazení soutěžních divizí využívána pouze Cheer plocha.

Děti, které nedosáhly věku 4 let, vstup zdarma bez vstupenky a bez nároku na místo k sezení / Sleva pro děti, které nedosáhly věku 15 let (cena po slevě 80 Kč / v den konání a na místě za 100 Kč) / Sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (1 osoba) / Slevy jsou k dispozici na prodejních místech Ticketportal.cz i on-line na ticketportal.cz - zvolte v nákupním košíku / Bezbariérový přístup ANO / Bezbariérové WC ANO / sektor Vozíčkáři je určen pro vozíčkáře a jejich doprovod (1 osoba) - bez další slevy


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top