PRAGUE CHEER & DANCE OPEN 2020

PRAGUE CHEER & DANCE OPEN 2020

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

AKCE BYLA Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE V ČR ZRUŠENA.
NOVÉ INFO K DATU 30.06.2020.

Možnost vyměnit původní vstupenky za Poukazy COVID-19 se z rozhodnutí pořadatele ruší,
VSTUPNÉ SE VRACÍ V PLNÉM ROZSAHU.

• vstupenky zakoupené na internetu - HOMEtickets
O vrácení vstupného netřeba žádat, vstupné bude vráceno automaticky. Za současné situace však vyřízení návratové transakce může trvat až 30 dní.
• vstupenky zakoupené na prodejních místech
Požadavek na vrácení vstupného je třeba uplatnit oproti předložení a odevzdání vstupenek na prodejním místě, kde byly vstupenky zakoupeny, a to nejpozději do 31. srpna 2020.

Dotazy k vracení vstupného:
help@ticketportal.cz nebo na ON-LINE Zákaznická podpora v pravém dolním rohu Vašeho monitoru na ticketportal.cz.

Team Ticketportal

***

PRAGUE CHEER & DANCE OPEN 2020
ZRUŠENO
Další info: www.cach.cz

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top