PRAGO UNION & live band + Hip hop party

PRAGO UNION & live band + Hip hop party

Datum: 25. února 2023
Místo: Dělnický dům
Adresa: Hybešova 240/1, Blansko

Vstupenky

sobota
25
ún. 2023
20:00
PRAGO UNION & live band + Hip hop party
Dělnický dům

Blansko

Informace o akci

PRAGO UNION & LIVE BAND + HIP HOP PARTY
První velká hip-hopová párty na Dělňáku v Blansku!

Hlavní hvězdou večera je skupina Prago Union (20 let na scéně), která vystoupí se svou živou kapelou. Kromě Kata to na pódiu rozjedou další DJs a MCs známí z Brna i Blanska a taky originální funky cover band s dechovou sekcí.

Prago Union s kapelou
Jedna z nejlepších hip-hopových kapel poprvé v Blansku. V současnosti působí ve složení Kato (Deph) a DJ Ramel z Českých Budějovic. Prago Union vystupují i s živou kapelou, kterou teď tvoří Ondřej Hauser (basa), Oliver Lipenský (bicí), Tony Dlapa (kytara) a Jen Hovorka (klávesy).
https://www.pragounion.cz/

Scissal a DJ Mirror
Legenda brněnské scény a člen kdysi nejznámější skupiny Naše Věc… Scissal s Dj Mirrorem tvoří underground dvojici, takže čekej pořádný rap!

Funky Plane Band + special guest Kukin
Originální kapela z Blanska s dechovou sekcí, dvěma vokály a perkusemi hraje cover verze funkových pecek v původním znění nebo s českými a romskými texty. Jako host vystoupí také raper  Kukin z mrwpč.
https://www.facebook.com/funkyplaneband

DJ Wlasa & DJ Kraken
Blanenský matador a brněnský rezident z legendární Crew Team 77 nejdříve párty otevřou a pak ji poctivě zakončí.

Akci pořádá Kulturní středisko města Blanska a Crew Team 77. 

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!
Další info:
Změna programu vyhrazena / koncert na stání / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P / bezbariérový přístup ANO, zvláštní sektor pro vozíčkáře a ostatní držitele průkazu ZTP/P NE / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top