Detail info
Close

PML 4 - Legends

PML 4 - Legends

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Ty největší jména bojových sportů a jejich ostré lokty, kolena a pěsti míří do Prahy! Nejtvrdší souboje ve thajském boxu a skvělou show přivítá už 8.10. pražská sportovní hala Královka! Jde už o čtvrtý turnaj PML plný těch nejlepších zápasníků domácí scény doplněný titulovou 4-člennou pyramidou o šampiona PML se jmény jako Michael Krčmár, Marco Novák, Michal Vacek a Henrik Kóczo.

V ringu se rozloučí se svou úspěšnou kariérou domácí Daniel Brunclík proti svěřenci Attily Végha, Braňovi Zuzákovi!

V jednom z hlavních utkání se můžeme těšit na světový zápas Muaythai mezi domácím talentem Luďkem Gregušem, který vyhrál všechny své 3 zápasy v organizaci OKTAGON MMA a Norberthem Spéthem, maďarskou legendou a evropským šampionem, který je v profi ringu ještě neporažen!

Startovku doplní dalších skvělá jména domácí scény jako Jan Rudolf, Pavel Šach, Daniel Vítovec, Daniel Hromek, Ondřej Malina, Jan Holec, Jiří Páv, Leonard Borák a další!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line, zaplatit na Internetu a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top