PIL C TOUR

PIL C TOUR

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Vyrážíme na tour s Pil C a jeho novým albem odsúdení na úspěch, kde během roku navštívíme 12 měst, z toho 9 na Slovensku a 3 v Česku. Více info zde: ÓČKO.TVTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: PIL C TOUR, 23.9.2022-PRAHA, 24.9.2022-BRNO

ZMĚNA:

Koncerty v rámci PIL C TOUR se v plánovaných termínech 23.9.2022 od 20:00 v místě Mecca Club, Praha a 24.9.2022 od 20:00 v místě Fléda, Brno bohužel neuskuteční a  PŘESOUVAJÍ se na náhradní termíny. Náhradní termíny zatím nebyly pořadatelem akce stanoveny a čekáme na bližší informace, které Vám ihned po jejich obdržení předáme.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Vstupenky se do ohlášení nových termínů nevrací, prosím vyčkejte dalších instrukcí.

 

 

Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal


ZMĚNA: PIL C TOUR, 11.6.2022, OSTRAVA

ZMĚNA:

Koncert interpreta PIL C se bohužel v plánovaném termínu 11.6.2022 od 20:00 a v místě Brick house DOV, Ostrava neuskuteční a  PŘESOUVÁ se na druhou polovinu tohoto roku. Nový termín se v tuto chvíli zajišťuje a bude teprve oznámen.


Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na termín, který bude teprve stanoven.

 

Vyjádření pořadatele:

Velmi nás to mrzí, nicméně nadcházející tour Pil C na žádost pořadatele OPROMOTION přesouváme na druhou polovinu tohoto roku. Konkrétní nové termíny Vám přineseme na konci června 2022. Omlouváme se všem fanouškům, kteří se na svého oblíbeného interpreta a tour těšili a již mají vstupenku zakoupenou či si jí zakoupit plánovali. Tour se pouze přesouvá, tudíž zakoupené vstupenky budou samozřejmě platné i na nové termíny.

Komu náhradní termín nevyhovuje, může žádat o vrácení peněz.

 

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket
- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

c) Sodexo- vstupné vrací centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na ten Sodexo účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář.

3/ Platba vstupenek přes benefity

Naskenované vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba zaslat na e-mail: eva.sulcova@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu

Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

 

 Děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení Ticketportal

 

 


Top