Detail info
Close

PIANOBOY - DRŽET SE SVÝCH

PIANOBOY - DRŽET SE SVÝCH

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PIANOBOY - DRŽET SE SVÝCH
Dmytro Šurov je právem označován za jednoho z nejtalentovanějších hudebníků a skladatelů současné Ukrajiny. Jeho poznávacím znamením je rozpoznatelná klavírní virtuozita, texty v kombinaci s pravým rokenrolem, hlubokými texty a smyslným témbrem. Jeho hudba je plná emocí, lásky a víry v život! Jeho koncerty jsou vždy něčím nečekaným, protože takový je on sám, romantický rebel Dmytro Šurov.
Od začátku totální invaze Dmytro aktivně pomáhá naší armádě, odehrál kolem stovky charitativních koncertů na Ukrajině i v zahraničí, z toho 70 % koncertů pro armádu, záchranáře, zdravotníky a pracovníky kritické infrastruktury. Tentokrát Pianoboy vystoupí s celou kapelou a zahraje staré i nové hity, stejně jako nepominutelné hity světové a ukrajinské klasiky.
Speciálním hostem večera bude Moisei Bondarenko, voják, houslista, finalista národního výběru Eurovision a člen kulturního oddílu.
Přijďte, jen společně jsme silní! Část výtěžku bude věnována na nákup taktických léků pro ukrajinské ozbrojené síly.

PIANOБОЙ - ТРИМАТИСЬ СВОЇХ!
Дмитра Шурова по праву називають одним з найталановитіших музикантів й композиторів сучасної України. Його визитівка - впізнаване віртуозне фортепіано, лірика в поєднанні зі справжнім рок-н-ролом, глибокі тексти і чуттєвий тембр. Його музика сповнена емоцій, любові й віри в життя! Його концерти - це завжди щось неочікуване, бо такий він, романтичний бунтар Дмитро Шуров.
Від початку повномасштабного вторгнення Дмитро активно допомагає нашим військовим, зіграв близько сотні благодійних концертів в Україні та за кордоном, серед яких 70 % - концерти для військових, рятувальників, медиків та працівників критичної інфраструктури. Цього разу Pianoбой виступить повним складом та зіграють старі й нові хіти, а також нетленні хіти світової та української класики.
Special Guest вечора - Мойсей Бондаренко, військовий, скрипаль, фіналіст національного відбору Євробачення та учасник Культурного Десанту.
Приходьте! Тільки разом ми сила! Частина коштів буде передана на закупівлю тактичної медицини для ЗСУ.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info: koncert na stání / slevy NE / bezbariérový přístup NEUVEDENO

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top