PIANO BEST COVERS

PIANO BEST COVERS

Datum: 24. února 2023
Místo: Besední dům
Adresa: Komenského náměstí 534/8, Brno

Vstupenky

pátek
24
ún. 2023
19:00
PIANO BEST COVERS

Informace o akci

Na pódiu Besedního domu zazní hity světové hudby, které si získaly srdce milionů lidí po celém světě. Speciálně pro tento koncert byl připraven rozsáhlý program nejznámějších skladeb z repertoáru: Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Coldplay, Iron Maiden,  Lady Gaga, Michael Jackson,  Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Hans Zimmer, Nino Rota a mnoho dalších hudebních legend.

Měli byste zažít výjimečné představení, kde vás světové hity aranžované lyrickým zvukem klavíru nenechají nikoho lhostejným a vytvoří jedinečnou atmosféru.

Sólistou koncertu bude známý polský pianista Lukash Shubski, vítěz mezinárodních soutěží v Londýně, Itálii, Berlíně a Slovinsku. Vystupoval na koncertech světových hvězd jako např.: Coldplay na Národním stadionu ve Varšavě, Guns N'Roses na stadionu Energa v Gdaňsku, Depeche Mode na Národním stadionu ve Varšavě, v Hale Koszyki ve Varšavě, ve věži Sky Tower ve Vratislavi, Rockový koncert se Slezskou filharmonií v Katovicích. 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

Top