Detail info
Close

PIAF! THE SHOW

PIAF! THE SHOW

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Piaf! The Show připomene v Praze a Brně legendární šansoniérku Edith Piaf

Francouzský šanson je fenomén, který od poloviny minulého století tvoří jeden z pilířů moderní hudební kultury. Písně plné krásných melodií a zpravidla poetických textů vzbuzují nadále velké emoce. 16. prosince 2023 v pražské Hybernii a 17. prosince v brněnském Sono Centru budou mít diváci možnost si připomenout 60. výročí úmrtí Edith Piaf – ženy, jejíž pozice královny šansonu je bezpochyby nesmrtelná. Před tuzemské publikum po tyto dva prosincové večery přestoupí aktéři veleúspěšného projektu Piaf! The Show.

L’Accordéoniste, La vie en rose, Hymne á l’amour, Padam…Padam…, Milord, Non, je ne regretterien – všechny tyto písně Edith Piaf jsou klenoty hudby 20. století a základními kameny tradice šansonu. Vpředstavení ožijí díky respektované francouzské zpěvačce Nathalie Lermitte.

Zpěvačku v dechberoucím představení doprovodí kvartet pařížských muzikantů a důmyslně použitá projekce řady dobových pařížských snímků a zejména pak samotné Edith Piaf. První část dvoudílné show na diváky dýchne atmosférou Montmartre. Tato legendární bohémská čtvrť, v jejímž pulzujícím každodenním a každonočním životě se potkávala hudba, umění a krása s polosvětem alkoholu, prostitutek a drog, bezpochyby ovlivnila život i písně pařížského „vrabčáka“. Druhá část představení zachycuje Edith v poválečném čase největší slávy, kdy při jejích koncertech praskala ve švech pařížská Olympie a řada dalších evropských sálů.

U zrodu výpravné show Piaf! The Piaf stojí produkční tým Directo Productions Gila Marsally, z jehož dílny bylo v ČR uvedeno již několik kusů, např. Paris The Show, Edith The Show či naposledy Formidable! Aznavour. „Naším cílem je přiblížit francouzskou hudbu a osobnost Edith Piaf mladší generaci. Té starší bychom naopak rádi umožnili na pařížského vrabčáka zavzpomínat,“ říká o Piaf! The Showproducent Gil Marsalla.

Praha, ZTP/P vozíčkář info:
ZTP/P vozíčkář - 2 místa, sektor ZTP/P vozíčkář vpravo
Doprovod ZTP/P vozíčkáře - místa 1, 2, 26. řada, sektor Přízemí 
kontrola průkazů ZTP/P na místě


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PIAF! THE SHOW
picture PIAF! THE SHOW
picture PIAF! THE SHOW
picture PIAF! THE SHOW
Top