Detail info
Close

PETR NIKL & ONDŘEJ SMEYKAL / křest DVD LÍHEŇ

Rachot Production uvádí...
PETR NIKL & ONDŘEJ SMEYKAL / křest DVD LÍHEŇ

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

LÍHEŇ
Promítací strojovna broukozvučná, a stereofonní didgeridoo drátopletné…

Líheň je elektronické didgeridoo Ondřeje Smeykala, v doprovodu promítaných obrazů mechanicko rozpíjivých, performera Petra Nikla … srdečně zveme!!!!

Petr Nikl - MECHANICKO ALCHYMICKÝ projekční rej
Ondřej Smeykal - audiotvor (didgeridoo a elektrodidgeridoo)

Jedná se o kombinovaný večer, který vytváří hudebník O.Smeykal společně s výtvarníkem Petrem Niklem. S Petrem Niklem se věnují spoluúčinkování v různých obměnách více než jednu dekádu…Nyní ale nabízí veřejnosti soliterní soustředěný projekt, postavený na dialogu SVĚTLA a ZVUKU.

Petr Nikl se věnuje originální světelné projekci, kdy za použití autorských malířských technik a originálních pohyblivých objektů, nechává rozehrát na projekčním plátně neopakovatelné fantaskní příběhy tvarů a barev….

A tak jak se projekce rozkomíhá pomocí originálních mechanismů, strojků… i Ondřej Smeykal doprovází obraz svým novým pojetím hry na australské didgeridoo, které se proměnilo v jakýsi organický syntezátor, jež může znít zcela futuriticky i organicky... Tato dvojí hra - světla a zvuku, se navzájem odplnuje a obohacuje. technické a technologické prvky nejsou samoúčelné, jsou rozehraným protipólem lidské organické tvořivosti...

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture PETR NIKL & ONDŘEJ SMEYKAL / křest DVD LÍHEŇ
picture PETR NIKL & ONDŘEJ SMEYKAL / křest DVD LÍHEŇ
Top