Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
PETR KOLÁŘ & PETR KUTHEIL - OTEVŘENÝMI DVEŘMI

PETR KOLÁŘ & PETR KUTHEIL - OTEVŘENÝMI DVEŘMI

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

PETR KOLÁŘ & PETR KUTHEIL
OTEVŘENÝMI DVEŘMI
virtuální koncert - LIVE STREAM

Další online koncert Otevřenými dveřmi nabízí dva výjimečné hlasy, které teprve před nedávnem spojila píseň “MARKÉTA”. Nyní se můžete těšit na jejich první společný večer. Ve dvoukoncertu Petra Koláře a Petra Kutheila se kromě zmiňovaného duetu můžete těšit na celou řadu písní z bohatého repertoáru těchto dvou rockerů.
Když nemůže divák za kulturou, musí kultura za divákem. Proto vám přinášíme tento výjimečný hudební zážitek formou livestreamu se studiovým zvukem a kvalitním obrazem až k vám do obýváku. I v této nelehké době “kultura žije”!

Vstupenky v distribuci výhradně on-line na Ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Na zakoupené vstupence naleznete kód, který Vám umožní koncert sledovat on-line na https://www.ticketportal.cz/video 21.11.2020 od 18:30
Kód lze použít i opakovaně, v daný okamžik ale vždy jen z jednoho zařízení.
Pozor, zkontrolujte si připojení k internetu. Ke kvalitnímu zážitku potřebujete při nižším rozlišení rychlost připojení alespoň 500 kbps, doporučeno 5-10 Mbps.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top